şükela:  tümü | bugün soru sor
  • saat 19 'da başlayacak spor toto süper lig 18. hafta maçı.
  • galatasarayın yeni forvetiyle(umarım ki) çıkacağı maçtır.
  • galatasaray'ın insiyatifinde olacak maçtır. isterse 5'ler. ankaragücü elindeki topçuları tutamadı ve tam bir kaos hakim
  • tanım: galatasarayımızın 2. yarıdaki ilk iç saha maçı.

anadoludan takımını desteklemeye gelecek bendeniz için 2 adet bilet devredecek yardımsever suserlar aranıyor.
  • büyük ihtimalle fark yiyeceğimiz bir maç olacak ancak biz yinede tribünde olacak mıyız? evet. köy kasaba gezip bu deplasmana gelmemek ayıp olurdu.
  • 402-403 numaralı bloklardan 1 adet biletinize talip olduğum karşılaşmadır. fahiş fiyat vermeyeceklerin mesaj kutumu yeşillendirmesini bekliyorum.

not: iş bu entry bilet bulunduktan sonra kendini imha edecektir.
  • maça gidemeyecek olan varsa bana devretse ne makbule geçer en azından öğrenci olarak gidip takımı desteklerim :)
  • 90 dakika boyunca yönetimi istifaya davet edeceğimiz ve mustafa cengiz’in ilk defa böylesine sert bir istifa tepkisiyle karşılaşaca maç olacaktır. bu yönetim adına ilk istifa tezahüratlarının duyulacağı maç olacaktır ama son olmayacaktır.

1 hakiki stoper ve 2 forvet alınana kadar kimseye huzur yok. almazsanız sezon bitene kadar yönetim istifa seslerine şimdiden alışmanız gerekir. yok öyle semih kaya’ları çağatay akman’ları alıp biz de transfer yaptık demek.
  • biletinizi bana da devredebileceginiz mac.
  • son 3 sezon harçlıklarımı biriktirip kombine aldım.ama bu sezon maddi durumlar el vermedi kombine almaya.gidemicek olan olursa stad boş kalmasın, onun yerine sesim kısılana kadar tezahürat yaparım.