şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 18. hafta maçı.
    16:00'a konulmuş.
  • 10.kategoriden gişe fiyatı altına 2 bilet arıyorum.

sözlük dışı iletişim: aslan5823@gmail.com
  • şampiyonluk yolunda puan kaybına tahammülü olmayan galatasaray'ın ya tamam ya devam maçlarından ilki.

maç saatinin 16.00 'da olmasının taraftarlarca hiçbir sakıncası yoktur.
    gece geç saate kalmadan maç çıkışı evinde olacaksın.
    pazar günü al sana mis gibi aktivite.
  • yeni transfer onazi umarım oynar. sackey'in böyle bir maçta kırmızı görme ihtimali oldukça yüksek. çıkışları iyi yaparsak hücumda etkili oluruz. galatasaray eski gücünde değil. sezonun ilk maçında yeneceğimizi bildim. buradan da puan alırız diyorum. sackey oynamasın yeter.
  • ilk yarıdaki denizli yenilgisinin rövanşını almaktan ziyade şampiyonluk için kazanılması gereken maç. zorlu geçer böyle maçlar. gs kazanır almak riskli duruyor. karşılıklı goller akar
  • galatasaray'ın denizlispor'a boşalacağı maç olacaktır.
    skor tahminim 4-0
  • bir galatasaraylı olarak söylüyorum ki en fazla berabere bitecek maçtır.galatasaray'ın böyle saçma yönetilişinden dolayı bu sene hiçbir şey beklemiyorum.

sekidika,sariachi lisansları çıkmamış,en önemli defansın sakat,forvetin 2 ay yoktu ki hala takıma ısınabilmiş değil,güya nagatomo vedalaşmıştı henüz bir yere gittiği yok,mariano desen hala lisansını iptal etmiyorlar,bir de arda turan sesleri.belli ki bu sene şampiyonluk falan istemiyorlar arkadaş.her sene şampiyon olmak zorunda değiliz de bari mücadele etseydiniz.

alt yapıda emin bayram varken ve kupa maçında çok güzel performans sergilemişken, ben donk'u defansta falan görmek istemiyorum arkadaş. linnes'i de sanki sol bek yokmuş gibi sol beke çeken zekayı hiç istemiyorum.nagatomo madem gitmiyor koy sol beke ,linnes'i de sağ beke koy oynasın.

ama illa o egonuza sövmesem olmaz.egosunu siktiğimin hocası.
  • hazırlık ve kupa maçlarında umut vermeyen galatasaray'ın kafasında futbolu bitirmiş topçularla çıkacağı maç.
    golsüz beraberlik olur.
  • hiçbir beklentimin olmadığı karşılaşma, oğlumu alıp gideceğim... güzel maç olursa oğlum adına mutlu olurum.

bununla beraber çöplüğe yeni çöp eklemekten farkı olmayan transferlerle 3 yıllık çilenin daha da süreceğini net görüyoruz. alt yapı canlanmadan galatasaray asla canlanmayacaktır.

avrupa'nın en borçlu 20 kulübü arasındayız! bunlar yönetimsel başarısızlıklar... dünyada 20-25 milyon bandında taraftarı olan -ki bence buradan 2-3 milyon üye taraftar rahat çıkar- bir takımın böyle sürünmesi akıl almaz bir şey! barça'da, real'de bu potansiyel yok ama gelgelelim bizde de avrupalı kafası yok, ortadoğu'ya tıkıldık kaldık!

bir köşeye pısıp depremin, tsunaminin geçmesini bekleyen mağdurlar gibiyiz!
  • aramızda duygusal bir bağın olduğu takımın 21 yaşındayken ilk defa gideceğim maçı. aslında para biriktireyim şampiyonlar ligi finalini maratondan izleyeyim demiştim de yarın doğum günüm boşver o gün geldiğinde bulursun bir yerden parasını dedim. (bkz: doğum günümdü)