• şampiyonluk yolunda puan kaybına tahammülü olmayan galatasaray'ın ya tamam ya devam maçlarından ilki.

maç saatinin 16.00 'da olmasının taraftarlarca hiçbir sakıncası yoktur.
    gece geç saate kalmadan maç çıkışı evinde olacaksın.
    pazar günü al sana mis gibi aktivite.
  • galatasaray'ın denizlispor'a boşalacağı maç olacaktır.
    skor tahminim 4-0
  • bir galatasaraylı olarak söylüyorum ki en fazla berabere bitecek maçtır.galatasaray'ın böyle saçma yönetilişinden dolayı bu sene hiçbir şey beklemiyorum.

sekidika,sariachi lisansları çıkmamış,en önemli defansın sakat,forvetin 2 ay yoktu ki hala takıma ısınabilmiş değil,güya nagatomo vedalaşmıştı henüz bir yere gittiği yok,mariano desen hala lisansını iptal etmiyorlar,bir de arda turan sesleri.belli ki bu sene şampiyonluk falan istemiyorlar arkadaş.her sene şampiyon olmak zorunda değiliz de bari mücadele etseydiniz.

alt yapıda emin bayram varken ve kupa maçında çok güzel performans sergilemişken, ben donk'u defansta falan görmek istemiyorum arkadaş. linnes'i de sanki sol bek yokmuş gibi sol beke çeken zekayı hiç istemiyorum.nagatomo madem gitmiyor koy sol beke ,linnes'i de sağ beke koy oynasın.

ama illa o egonuza sövmesem olmaz.egosunu siktiğimin hocası.
  • hiçbir beklentimin olmadığı karşılaşma, oğlumu alıp gideceğim... güzel maç olursa oğlum adına mutlu olurum.

bununla beraber çöplüğe yeni çöp eklemekten farkı olmayan transferlerle 3 yıllık çilenin daha da süreceğini net görüyoruz. alt yapı canlanmadan galatasaray asla canlanmayacaktır.

avrupa'nın en borçlu 20 kulübü arasındayız! bunlar yönetimsel başarısızlıklar... dünyada 20-25 milyon bandında taraftarı olan -ki bence buradan 2-3 milyon üye taraftar rahat çıkar- bir takımın böyle sürünmesi akıl almaz bir şey! barça'da, real'de bu potansiyel yok ama gelgelelim bizde de avrupalı kafası yok, ortadoğu'ya tıkıldık kaldık!

bir köşeye pısıp depremin, tsunaminin geçmesini bekleyen mağdurlar gibiyiz!
  • aramızda duygusal bir bağın olduğu takımın 21 yaşındayken ilk defa gideceğim maçı. aslında para biriktireyim şampiyonlar ligi finalini maratondan izleyeyim demiştim de yarın doğum günüm boşver o gün geldiğinde bulursun bir yerden parasını dedim. (bkz: doğum günümdü)
  • 2019 da nasip olmadi 2020 de nasip olsun bari mça gidemeyecek varda biletine talibim ücretli veya ücretsiz. ögrenci bir kardeşiniz...
  • perşembe akşamı trabzon deplasmanında kupa maçına çıkan denizlispor'un ikinci yarıdaki ilk karşılaşması.

denizlispor'un kalesinde ligin en iyi 3 yabancı kalecisinden birisi var. stachowiak, denizlispor'u yarışta tutan oyuncuydu ligin ilk yarısında.

defansı ise oldukça problemli. sol bek bergdich sakat. savunmada sapunaru ile yollar ayrıldı; savunma mustafa yumlu - oğuz yılmaz ikilisine emanet. sağ bekte oynayan tiago lopez büyük ihtimalle sol bekte oynayacak ama her iki mevkide de patlamaya hazır bomba. sağ bekte ise muhtemelen zeki yavru oynayacak. zeki, en azından mücadele isteğiyle sezonun öne çıkan oyuncularından.

takımın en iyisi barrow cezalı. sol kanatta olcay şahan'ın oynama ihtimali yüksek. orta sahada murawski-sackey ligin en yumuşak orta sahalarından birisi. rakip orta sahaya yeteri kadar sertlik uygulamayan bu ikili denizlispor'un en yumuşak tarafı. yedeklerde bekleyen, hem takibe baskı uygulayan hem de top ayağındayken adam eksiltebilen m'bamba'yı mehmet özdilek şimdiye kadar çok fazla düşünmedi. sağ kanatta sacko oynayacaktır; kaliteli bir oyuncu ama bir türlü istenilen performansı sergileyemedi.

hücumda ise rodallega oynayacaktır. ilk yarıda sadece galatasaray ve trabzonspor maçlarında kendini gösteren, kayserispor ve ankaragücü maçlarında kaçırdıklarıyla takımın 4 puanına mal olan rodallega'nın artık ağırlığını koyması gerekiyor. şu anki performansıyla oscar estupinan ilk 11'de olmayı daha çok hak ediyor.

geçen sezonki şampiyonlukta büyük katkıları olan mehmet akyüz ve burak çalık gibi oyuncuların takımdan ayrılması, eldeki tek sol bek alternatifi olan keremcan akyüz ile yolların ilk yarı bitmeden ayrılması, olcay ve sackey gibi oyuncularda ısrar edilmesi, devre arasında kritik noktalara takviye yapılaması, yönetimle yeşil cephe arasında devam eden gerginlik denizlispor'un eksileri.

galatasaray maçı denizlispor için hedef maç değil ancak oyun olarak gerek yücel ildiz gerekse mehmet özdilek yönetiminde hiçbir umut vermeyen takım ligde kalacaksa alt sıralardaki takımların kendisinden daha kötü oynaması sayesinde kalacak. denizlispor'un sonraki maçları düşme potasındaki rakipleri olan antalyaspor, kayserispor gibi takımlarla.
  • dürüstçe oynayıp hakeme rağmen kazanmamız gereken bir maç.

bilerek kart görmek isteyen oyuncuları fatih hocam bir daha kadroya almaz şikecilerle karıştırmayın bizi.
  • daha 18. haftadan ya tamam ya devam maçına çıkacak olmak çok saçma gelse de malesef öyle bir maç. batı üstteyim, oradan izleyecek olan varsa bizim gruba kaynayabilir. dm serbest.
hesabın var mı? giriş yap