şükela:  tümü | bugün
  • son zamanların formda olan ekibi gençlerbirliği ile eski formuna kavuşup güzel futbolunu tekrar ortaya koymak isteyen göztepe'mizin, 19 şubat pazartesi günü tsi 20:00'de ankara 19 mayıs stadı'nda oynanacak karşılaşma.
  • göztepe’mizin bu maçı alması durumunda lig sıralamasında 5. sıraya yerleşeceği gerçeği göz önüne alındığında kesinlikle kazanmamız gereken karşılaşma.

haydi göz göz üm.
    #bizkazanacagiz
  • göztepe galibiyet dışında bir sonuç ile ayrılırsa çok üzüleceği maç olacaktır.

bu maç ligi nasıl takip edeceğimizi gösterecek olan maç. eksiklerimiz vs. var eyvallah ama tam kadro kaçırdığımız fırsatların telafisi için bu maçta eksiklikler bahane olmamalı.

özellikle defans ve kaledeki eksiklerimizden dolayı, en iyi savunma saldırıdır anlayışı ile ofansif bir kadro ve oyun bekliyorum.
  • gençlerbirliği'nin yenilmeyeceği maç. göztepe düşüşte ve büyük ihtimalle bu şekilde ağır aksak ilerleyerek ligi orta sıralarda bitirecek. gençlerbirliği ise ümit özat ile beraber kolay kolay yenilmiyor ve büyük ihtimalle bugün de evinde en azından 1 puanla ayrılacaktır.
  • göztepe'nin 1-3 kazanmasını beklediğim ve istediğim karşılaşma.

göztepe bu lige yakışıyor.
    umarım kalıcı olurlar.
  • göztepe açısından üst sıralar hedefleniyorsa çok kritik maç. gençlerbirliği bence ligte kalacağı sinyallerini bariz şekilde veriyor. göztepe adına en büyük handikap beto ve kadu'nun yokluğu.

3 puan inşallah bizim olur, 5.sıraya yerleşip oradan inmeyiz ve avrupa hayalini gerçekleştiririz.
  • gençlerbirliği'nin soyunma odasından attığı golle 1-0 devam eden maç.
  • beto, kadu, castro ve adissiz goztepemizin maalesef kolay kolay kazanamayacagi mac. beraberlik iyi bir sonuc olur. gercekci tahmin yapmak gerekirse 3-1 yenilebiliriz. umarim oyuncularimiz beni utandirir.

dk 14 itibariyle 1-0 yeniliyoruz.

dk 30 10 kisi kaldik. traore kariyerinin ilk kirmizisini gordu.
  • göztepeli bir oyuncu kırmızı gördü. doğru karar.

hakemlik zor. traore o kadar çok itiraz etti ki, pozisyonu geriye alıp alıp izledim, acaba müdahalesi yok mu diye.
  • ilk yarıdaki maç gibi gollü geçmesini beklediğim maç.derken gözgöz 10 kişi.