şükela:  tümü | bugün
 • böyle bir muhabbet de ancak türkiye'de döner zaten swh.
 • 19 suç... 32 yaşında ölüyor. ve 32 yıllık yaşamında insan hata yapmış olabilir. iftiraya uğramışta olabilir. ama 19 suçtan sabıka. suçların ne olduğu ile ilgili bilgiye ulaşamadım. merak konusu. kadir in davasını da etkileyecek bi durum değil mi sabıkaların içeriği?
 • şu kadir efendi bıçağı çekerken adamın alnında 19 sabıkalı yazdığı için mi çekmiş yoksa hiç sabıkası olmayan biri de denk gelse zaten öldürecek miydi?

  öyle bir anlatıyorlar ki sanki mistır kadir adamın 19 sabıkası olduğu istihbaratını aldı da ona göre bir operasyon düzenledi. sallamış bıçağı işte. nereye denk gelirse saplamış.ton ton bir amca da olsa bıçaklayacakmış 19 sabıkalı da olsa genç bir üniversite öğrencisi de olsa bıçaklayacakmış. o bıçağı zaten birini bıçaklamak için taşır o adam. sebepsiz yere taşımaz. bıçaklama günü gelmiş ve saplamış.
 • hayırsız bir kuzenin var senden bir kaç yaş büyük zor zar liseyi bitirmiş ama sana hep abilik yapmış, anası babası illallah etmiş uyuşturucu kumar yaralama hakaret bir sürü suç kaydı var lakin hapse girecek kadar büyük suçlar işlemiyor, anası babası illallah etmiş ama ne de olsa evlat seviyorlar, sende seviyorsun kuzenini zor zar bir düzen tutturmuş bir de sevgili yapmış arada whatsapptan muhabbet ediyorsun - izledin mi lan maçı yine hakemler feneri kolladı

  bir kaç gün geciyor amcan arıyor
  - kuzenini biri bıçaklamış vefat etmiş konya ya gidiyorum cenazesini almaya, yarın köyde defnedeceğiz

  donup kalıyorsun.