• - alayının amk.
  • dogu akdeniz sorunu
    s400 sorunu
    amerika
    rusya
    enflasyon
    cep telefonu yurtdisi harci
    yeni vergiler
    25 temmuz tcmb faiz karari
    5 agustos fed faiz karari

vs

b u g e r i z e k a l i l a r
  • üç tane ne idüğü belirsiz soytarı birbirine düşmüş ve bu ekşi semalarında kendine yer buluyor !!

köydeki yangın ve orospunun saçına olan ilgisi ile ilgili bir söz vardı sanki...

(bkz: bundan bize ne aq)
  • ya sanki her gun eksi'de sacma salak basliklar gundem olmuyormus gibi millet fav almak icin bu adamlara saydirmis. 3'u de onemsiz insanlar olabilir fakat son 10 aydir,

-geceye bir x birak.
    -fuckbuddy
    -sunu yapan kiz bunu yapan kiz.
    -mesajlasilan bilmem kimin kac yasinda cikmasi.
    -kiz, kiz, kiz.
    -irem sak fotografi, serenay sarikaya fotografi.

her gun fiks basliklar bunlar. simdi tek tek herkesin profiline bakmaya da gerek yok; biliyoruz ne bok oldugunuzu. o yuzden show yapmayi kesin amk.
  • yeah bu gece bu gece
    bizim böyle kafamız güzel
    bizim hep kafamız güzel
    böyle geziyoz işte
    polisler hep peşimizde bizim
    polisler niye peşimizde?
    bebeler bebeler

asdahdlahdjahjak norm ender'in sağlam geçirdiği olaylaaa olaylaaaaa.
  • lan hoparlörden ezhel'in şarkıları tarzı sesler geldiğinde, alet bozuldu sanıp kabloları kontrol eden adamım ben. bu herifin o autotunelu sesini ve heceleme kelimelerini "müzik" diye dinleyen var. bi de üzerine tartışıyorlar fhgghh.
  • ya arkadaş sizin içiniz kurumuş, yurdum rapçileri uzaktan uzaktan diss atıyorlar birbirlerine ki rapin doğasında da bu vardır. bizimkiler yok imei yok bize ne... sana ne ise niye gelip yazıyorsun buraya?

peşin not: yaş 40a yakın, eski metalci...
  • ya popçusu, otçusu, bokçusu her ne ise, bu adamları nasıl bu kadar kolay benimseyip içselleştiriyorsunuz? ne ara parçaları ezberleyip konserlerde eşlik etmeye başlıyorsunuz. türkiye top 50 listesine girmeye korkuyor insan, 1-2 meraktan girdim.

tanım: sikimde olmayan olaylar.
  • gelmiş yine sözlüğün elinde viski bardağı ile ihale arasında internette takılan tayfaları. özür dileriz, kafanıza silah dayayıp "bu başlığa girip fikrini beyan etmezsen anana bacına küfredicez." dediğimiz için.

"üç tane ne idüğü belirsiz soytarı birbirine düşmüş ve bu ekşi semalarında kendine yer buluyor !! köydeki yangın ve orospunun saçına olan ilgisi ile ilgili bir söz vardı sanki..." diyen kişinin ekşi semalarında yer bulmayı !!!!! hak eden konusuna bakalım: piknikçi grubun varoş olduğunu anlamanın yolu

"doğu akdeniz s400 fed faiz kararı!!!" diyen dallamaya bakalım: "fifa'da fenerbahçe ile şl şampiyonu olmak" başlığına girdiği entry: "anca fifa’da"

"peki bundan bize ne olması" diyen, input akışı sınırlı olduğu için verimli kullanmak isteyen vatandaş: "türkiye'nin en kötü başbakanını seçiyoruz" başlığına, "binali kankam."

"norm ender kim amk ezhel kim amk ben fero kim amk" kombosu yapan dayıya bakıyoruz: "meksika'da cinayet işleyen rus youtuber" evet gerçekten dünya çapında bir ortak kültür mirasından bahsediyor kendisi.

"gündemi bu tür başlıklarla meşgul eden kişileri direkt banlayın, sorumluluğunu ben alıyorum moderasyon." diyen fedakar dostumuza bakalım: "antalya'da girdiği iş yerinin deposuna sıçan kadın"

az ve öz şekilde, "bunlar kim amk" diye tepkisini gösteren vatandaş: "kobra murat sen misin? (bkz: kobra murat)"

"şükürler olsun üç adamı görsem sokakta tanımam. kendimle gurur duydım şu an." diyen vakur dostumuz: sezen aksu ve teoman başlıklarına "ne olur sahneler dön!ne olur bir şeyler üret, ürettir yeni manalı sesler, sözler keşfet. kurtar bizi bu feroymuş, yok bilmem neymiş gerizekalılardan. bir nesil yok oluyor sen yoksun diye. ne olur dön kurtar memleketi!" yazmış. kurtarıcı olarak sezen aksu'yu ve teoman'ı görecek kadar kaliteli bir müzik kalitesi var.

"evladım siz salak mısınız? tanım: sözlüğe taşınmaması gereken ergen saçması." diyen tdk kardeşimiz: "sen de ekrem imamoğlu'na bir iftira at: pembe sıçmıyormuş.", "karl marx'ın hizmetçisini hamile bırakması: ağzından mı öpmüş?"
hesabın var mı? giriş yap