şükela:  tümü | bugün
72 entry daha
  • çıkma değildir fakbadidir onlar
  • erkeğin unutamayacağı bir deneyim olabilir. duygusal anlamda sağlıklı olacağını düşünmüyorum.
  • 32 yaşında kadın mı olur, ergendir o ergen. dedirten başlık.
  • 19 yaşında bir erkeğin yaşayabileceği en kaliteli ilişki şekli.
  • olayın yaşla çok bir alakası yok.

dünya'nın güneşin etrafında attığı turları sayıp kendine sınırlar koyan insanlar dünyası burası.

net olarak söyleyebilirim. 32 yaşında dünyadan haberi olmayan o kadar çok kadın var ki ve bunun aksine 23 yaşında, 32 yaşındaki kadını donunda sallayacak da bir çok kadın mevcut. haliyle böyle olunca yaştan bağımsız doğru ruhların eşleşmesi önemli.
  • karşılıklı olarak kazan kazan ilişkisi durumudur.
    bir süre güzel geçecektir ama ilerleyen zamanda herkes kendi yaşına uygun kişileri bulmalıdır.
  • tam olarak yaşadığım durum. belki bir iki ay farkı ile 20 de olarabilirim tam hatırlamıyorum. mynet okey ve msn meşhurdu o zamanlar bilen bilir. orti falan takılırdık,sohbet muhabbet ederdik. msn alıp verirdik tekrar oyuna girdiğimiz zaman birbirimizi uyaralım diye. birgün yaşça bayağı büyük bir teyzeyle tanıştım,msn adresini aldım teyzenin oynarız diye. aradan 3-4 gün geçti. msn'i açtı teyze. hadi okeye girelim orti dedim,sen kimsin dedi. beraber mynette okey oynadığımızı söylüyorum,yok oynamadık diyo. ben,oynadık hatta msn'de de görüştük falan diyorum ısrarla yok diyo. nasıl biriyim peki diye sordu bende sarı saçlı, gözlüklü birisin diye yazdım. cam isteği yolladı,kabul ettim. arkadaş,teyze neredeee bu yavru nerede. karşımda esmer,siyah uzun saçlı ve keskin yüz ifadeli genç bir kadın. sen benimle mi görüştün diye sordu,bende normal olarak hayır dedim. meğer benim orti annesiymiş,bu da annesi sıkılmasın diye okey falan öğretmiş. yaklaşık bir ay msn'de yazıştık, yaşımla dalga geçti güldü eğlendi ama insan bişeyler olduğunu yada olacağını hissediyor bir şekilde. bir ay sonra,canım sıkılıyor hadi gezdir beni bu akşam diye msj attı msnden. elim ayağıma dolaştı ne yapcam diye düşünmeye başladım. akşam 7 de bostancı carrefour diye anlaştık. ama sorun şu ki, bir niyetim var ve evde anne baba var.( gülücük ). ama düşünce beyine girmiş bi kere,her ihtimale karşı şile'de yazlık gibi küçük bir yerimiz vardı,oranın anahtarını aldım yanıma. çok uzattım,neyse akşam buluştuk, kadıköye geçtik barlar sokağında içtik biraz. saat geçtikce benim şile olayı yatmaya başladı. yarım gibi kalktık oradan,taksiye bindik,ümraniye'de ki evlerinin önüne geldik. içeri davet etti, girdik eve bilgisayardan haluk levent açtı, dans etmeye başladık. telefonun bacağıma değiyo dedi gülerek. telefon değil tabi o, o da biliyor. neyse biz haluk levent eşliğinde iki sarhoş saatlerce seviştik,birlikte olduk. yaklaşık 1 yıl kadar devam etti. bir nedenle görüşmemeye başladı,benimde askerlik vaktim geldi. şimdi nerede ne yapar bilmem. 45-46 yaşına gelmiştir. belki yazardır bilemiyorum.
  • burada yazılanlara bakmayın ancak fuckbuddy iliskisidir o .
28 entry daha