şükela:  tümü | bugün
 • nerede nankörlüğümü görmüş acaba gerçekten merak ettiğim bir hırttır kendisi. kendisini yıllardır tanırım, bir kere nankörlük yaptıysam soyadım değişsin ulan.

  sabah sabah daha kahvemi bile içmeden sinirlerimi germeyi başarmıştır.

  beşiktaştan başka pek bir şeyle ilgilenmeyen, kendini beşiktaşa adamış, soyadıma aşık olan, şampiyonluk kutlamalarında haydoaaaa şşşşşşşşş brüüüüssst diyerek, durduğu yerde hafiften insanların coşkusuna eşlik eden şahsımı kolundan tutup çekmişliği, sarsmışlığı, örselemişliği vardır. (tokam da o hengamede düştü ayrıca hesabını versin bana yeni toka alsın hırt)

  kendini ara sıra eve kapatır, içmekten başka bir halt yapmaz, depresif depresif takılır. behzat ç gibi saçma sapan konuşma la larla dolu günler geçirir. şanslıdır ki benim kadar fedakar bir doğumgünüdaşı vardır da oralarda ölmez. çekip çıkarılır o çukurlardan.

  kahve kültürüne sahip büyüdüğü için batağı da benden iyi biliyordur okey tamam kabul.

  yine de bana büyük bir özür borçludur.
 • (bkz: #70221930)

  bu ne biçim bir entry derken, yazanın nick'indeki tiner kokulu sayıyı görmemle okuduğum manasız entry'nin neden bu kadar manasız olduğuna dair gizem ortadan kalktı. az kullanın şu mereti biraz ya, hikaye yazmayın. delikanlı gibi bize para lazım yazın, canımı yiyin. öbür türlü kendinize güldürüyorsunuz.
 • (bkz: #70526359)

  özellikle böyle entryleri ayırıp buraya koyuyorum ki, nasıl bir insanla tartıştığınızı anlayın. beşiktaş az daha uefa avrupa ligi kurası çeker gibi grup çekecekti, eleman hala bana neye göre en basit ikinci grup diyor. utanmadan bir de dayanak soruyor.

  "hatta ingilizler şampiyonlar ligi tarihinin rn dengeli grubu olabilir diye niteledi bizim grubu."

  evet, ingilizler haklı. senin şampiyonlar liginde %25 %25 %25 %25 çekeceğin bir grup olmamalı, avrupa'da esamesi okunmayan bir doğu avrupa takımısın. her sene abuk kaleci hatalarıyla uefa'da bir ona bir buna elenen, tarihinde 1 kere bile şampiyonlar ligi'nde grup atlayamamış bir takımsın. ahahaha verdiğin örnekle kendi kendini çürütüyorsun. bana beşiktaş'ın içerisinde bulunduğu gruptan daha basit 3 tane grup gösterebilir misin? şu entry'i sırf seni morartmak için tek tek grup incelemesi yaparak 10 paragraf yapardım ama anlamayacağını tahmin ettiğim için yapmıyorum. dayanak neymiş diyor ya, bu beşiktaşlıların her biri ayrı komik yahu. neymiş, grubu zor yapan herkesin eşit şansa sahip olmasıymış. juventus, barcelona ve sporting çekseydin gruptan çıkma şansın %0 olacağı için kolay grup olacaktı heralde?

  olm, merak ediyorum. sizin eğitim seviyeniz ne gerçekten? bu kadar anlama güçlüğü çeken insanların üniversite okuyabilmesi büyük başarı olur gerçekten.