şükela:  tümü | bugün
 • nerede nankörlüğümü görmüş acaba gerçekten merak ettiğim bir hırttır kendisi. kendisini yıllardır tanırım, bir kere nankörlük yaptıysam soyadım değişsin ulan.

  sabah sabah daha kahvemi bile içmeden sinirlerimi germeyi başarmıştır.

  beşiktaştan başka pek bir şeyle ilgilenmeyen, kendini beşiktaşa adamış, soyadıma aşık olan, şampiyonluk kutlamalarında haydoaaaa şşşşşşşşş brüüüüssst diyerek, durduğu yerde hafiften insanların coşkusuna eşlik eden şahsımı kolundan tutup çekmişliği, sarsmışlığı, örselemişliği vardır. (tokam da o hengamede düştü ayrıca hesabını versin bana yeni toka alsın hırt)

  kendini ara sıra eve kapatır, içmekten başka bir halt yapmaz, depresif depresif takılır. behzat ç gibi saçma sapan konuşma la larla dolu günler geçirir. şanslıdır ki benim kadar fedakar bir doğumgünüdaşı vardır da oralarda ölmez. çekip çıkarılır o çukurlardan.

  kahve kültürüne sahip büyüdüğü için batağı da benden iyi biliyordur okey tamam kabul.

  yine de bana büyük bir özür borçludur.
 • (bkz: #70221930)

  bu ne biçim bir entry derken, yazanın nick'indeki sayı görmemle okuduğum manasız şeyin neden bu kadar manasız olduğuna dair gizem ortadan kalktı. az kullanın şu mereti biraz ya, hikaye yazmayın. delikanlı gibi bize para lazım yazın, canımı yiyin. öbür türlü kendinize güldürüyorsunuz.