şükela:  tümü | bugün
  • ilk maçında 21 farkla mağlup olarak 1-0 geriden geldiği final serisini 2-1 kazanarak ligi şampiyon tamamlayan engelsiz basketbol şubemiz. daha önce de nisan ayında euroleague 3 kupasını almışlardı.

dün kadınlarda, bugün de tekerlekli sandalyede 2 şampiyonluk geldi. hem kadınlarda hem de erkeklerde türkiye kupasını kazanmıştık. euroleague ve erkekler liginin de ağır favorisiyiz ve yetişkin seviyede sadece basketbol branşından 1 yılda 7 kupa çok yakın.

ellerinize sağlık beyler.
  • tekerlekli sandalye basketbol süper ligi play-off final serisi 3. maçında izmir büyükşehir’i 59-56 yenerek seriyi 2-1 kazanıp şampiyon olan en yeni şubemiz ve övünç kaynağımız.
    ayrıca iki hafta önce euroleague 3'te de şampiyon olmuştuk. buradan bize çok gurur çıkar.
  • fenerbahçe amatör şubelerinin bir diğer başarısıdır. gerçekten çok iyi organize oluyorlar ve her dalda işi ehline teslim ediyorlar. futbol hariç her alanda fenerbahçe çok organize ve başarılı ilerliyor. ben bir galatasaray taraftarı olarak amatör dalların tamamında en fazla fenerbahçe'yi takip ettim bu yıl. engelli yıldızları tebrik ediyorum ve avrupa'da da başarı bekliyorum.