şükela:  tümü | bugün
  • kendisini bu sekilde tatmin etmeye calısan insanların sürakli ortalarda sweatshirtleriyle gezdigi organizasyon.
  • üniversitelerdeki fenerbahçe gruplarına maddi yardım yapan oluşum.
  • üniversitelerdeki fenerbahçelilerin asker gibi tek tip sweatshirt ile gezmelerine yardım ve yataklık eden oluşum...
  • galatasaray'da da ultraslan uni $eklinde bir benzeri bulunan, turkiye'de bazi $eylerin geli$tigini kanitlayan olu$umlardan fenerbahce patentli olani.
  • üyelerine polar değil sweatshirt sattığı için daha ucuza satabilen, başkanları eskisehir anadolu lisesimezunu olan grup.
  • özünde insanları bir araya toplayıp sosyal bi yapı oluşturmak güzeldir. hernekadar futbolla pek alakam olmasada insanların ortak bişiyler yapıyo olması ve bunu sadece maçlarla sınırlamayıp farklı etkinliklerede taşıması (konser, standup showları vs vs) insanın gözüne hoş gözüküyo.insanlar sersefil olmadan üniversitelerindeki temsilcilerden maçlara çok rahat bilet bulabiliyo.türkiyedeki tarafaftar kalitesini yükseltiyo bu adamlar. ha bide "deplasman maçları" ayağına çokta güzel geziyolar.
  • üniversiteli veya üniversite mezunu olan herkesin girebileceği üyesi olduum birlik.*
  • genç fenerbahçeliler denen mantıksız holigan grup ile beraber hatta onlara uyarak hareket etmeleri halinde (ki buna malesef şahit oldum) amacından çok sapıp hayal kırıklığı yaratacağını düşündüğüm fenerbahçenin üniversiteli taraftar grubu.
    ama doğru olanı yani kendi bildiklerini yapmaları ve genç fenerbahçelileri kendilerine uydurmayı başarabildikleri takdirde mükemmel stada yakışacak mükemmel bir taraftar organizasyonu yaratabileceğini inanıyorum.
  • ankara'daki birkaç üye istifa etse de, odtü ve ankara üniversiteleri'nde hala dimdik ayakta olan oluşum.