şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle fotoğraf

kaan özer adlı bir arkadaş tarafından renklendirilmiş. ben de reddit'te denk geldim. karşı kıyıya bakar mısınız? sanki henüz istanbul fethedilmemiş de fatih'in inşaat firmaları oraları parsellememiş gibi. ayrıca tipler de acayip değil mi ya?
  • insanların mutlu olduğunu görebiliriz mutlu ve umutlu ama fazlaca amerikan hayranlığı var adnan sagolsun
  • yirmi kere dönüp dönüp baktım her detay çok şey anlatıyor.kaan özer adlı arkadaş büyük bir iş yapmış umarım daha fazla yapar, yaparsa en büyük fanı olacağım sanırım.
  • kasaba siyasetinin ve zihniyetinin ülkeye egemen olmaya başladığı yıllarda çekilmiş, ironik bir fotoğraf.

(bkz: demokrat parti)
  • bir sait faik hikâyesinin içine dalmış gibi hissettiren fotoğraf.
  • türban içermeyen fotoğraf.
  • tablo yapıp asılacak bir fotoğraf.
  • 6-7 eylül olayları yaşanmadan çekilmiş bir fotoğraf. sonrası malum, istanbul'un skip atılması.

sağol varol sağ zihniyet.
  • boarwalk empire'dan bir sahne zannettiğim fotoğraf.

gazeteci ve işportacıdan fotoğrafın montaj olmadığını düşündüm ancak halen emin değilim. o kadar farklı ve imkansız şimdiye göre.
  • o yıllar düşük bel kot modası olsaydı herkes düşük bel giyinirdi 50 lerde istanbulun merkezi karaköy ve çevresiydi doğal olarak insanlar daha ciks olacak peki nevşehir de durum nasıldı.