şükela:  tümü | bugün
  • kılsız yanaklara, at hırsızı görünümlü arap kılıklılara benzemeyen insanlara ev sahipliği yapan ve çok güzel bir hanımefendi içeren videodur efendim.

dikkatle izliyoruz...

https://youtu.be/hhtkjwnusfa
  • kesinlikle katıldığım önermedir. videoya tıklamadan önce hayatımın küçük bir kısmının boşa gitme ihtimalini düşüne düşüne açtım ama harbiden çok güzelmiş ya. teyze beni bul allahını seviyorsan kızın falan varsa talibim.

ek: arkadaşlar aşırı şekilde mesaj alıyorum teyzeyi bulursan bana da haber ver diye. lan bulsam size haber mi veririm potansiyel rakiplerim djxjdnfj

ek2: aşağılarda bir yazar kendisinin akrabası olduğunu söylemiş ve yarın burda yazılanları okutacağını söylemiş. ismi ile müstesna mücella teyze eğer bu yazıyı okuyorsanız torununuz varsa talibim. bu ne naiflik ellerinizden öperim ayrıca.
  • 0.49 sn de başlayan inanılmaz (bkz: guzel kadin)

tekrar tekrar bakıyorum vıışşş.
  • abla gercekten cok guzel ve naifmis. lakin insanimiz o gunlerde bambaskaymis. herkes gayet kibar. uzun uzadiya izlemeye gerek yok, kisa konusmalar bile yetiyor anlamaya.
    bonus: hanimlar cok kaprisli diyen bayan kuaforu abimize, bayanlar hala kaprisli abicim..*
  • kadının güzelliğinden ziyade, benim en çok dikkatimi o dönemdeki insanların şıklığı ve kibarlığı çekti. bu toprakların insanını günümüzdeki haline dönüştüren herkesten nefret ediyorum...
  • her sabah günaydın diyen sesini duymak için evlenmeyi düşündüğüm kadındır.
    kendi güzel, sesi kendinden de güzel.
  • kadın ayrıcalıklı güzel. ama videodaki tüm insanlar güzel.
  • (bkz: o şimdi cennette çocuklar)

yani öyledir herhalde. modern çağ kadınını yansıtmış ta o günlerden.

edit: kadıncağızı durduk yere öldürmüş oldum. hayattaymış, kendisine uzun ömürler diliyorum.
  • bana, 21 nci saniyede ki müşfik kenter mi lan diye sordurtan video.