• the big bang theory ‘nin reeldeki hali gibi amk..
    dedirten fotoğraf.
    bi penny eksik..
  • o yıllara geri gönderin lan beni. allah'ını seven o yıllara geri göndersin beni. o yılların new york'unda dedektif olarak işe başlamak, ofisimde filtre kahve içmek, suçlu kovalarken mola verip yol kenarında pudralı donut yemek, derin bi lanet olsun çekmek ve akşamları da smith'in barında iki duble bourbon viski içmek istiyorum amk.
  • ortada ki adam hakkı buluta çok benziyor. belki de kıskanıyorum şarkısını orda yazmıştır.
  • bunlar hep lsd kafası.
  • sağ üstte can gox'un da yer aldığı fotoğraf.
  • fen lisesi mezunları pilav günü hatırası gibi mübarek. bill gates de dönemde çıkıntılık yapıp tıp yazan idealist öğrenci gibi çıkmış.
  • bill gates'in üstündeki gülen gözlerdeki parasız doktor damat
  • the beatles albüm kapağı gibi sanki.
  • andrea lewis : bill gates'in sağındaki abla. 1983 yılında ayrılmış. gazeteci ve yazar.
    maria wood : gözlüklü abla. bu resimden 2 yıl sonra firmadan ayrıldı. firmayı cinsel ayrımcılıktan dava etti.
    paul allen : en sağ alttaki gözlüklü abi. paranın gözüne vurdu. forbes'a göre dünyanın en zengin 40. kişisi. portland trailblazers, the seattle seahawks gibi takımların sahibi.
    bob o'rear : bill gates'in tam üstündeki kırmızı gömlekli abimiz. 1993'te firmadan ayrıldı. hayvancılığa vermiş kendini diyorlar. çok zeki biri. nasa ay'a iniş yaparken nasa görev kontrolde çalışıyormuş. o derece zeki bir abimiz.
    bob greenberg : kırmızı kazak içine turuncu gömlek giymiş olan abimiz. aile şirketine yardımcı olmak için 1981 yılında ayrılmış.
    marc mcdonald : sarı uzun saçlı , gözlüklü , oduncu gömlekli abimiz.şirketin ilk maaş ödediği personeli. 2 kez girmiş çıkmış farklı dönemlerde.
    gordon letwin : en sağ ortadaki gözlüklü sakallı abimiz. 1993'te ayrılmış. ayrıldığında tam bir milyonermiş. hayatını yaşıyor şu sıralar diyebiliriz.
    steve wood : en üst soldaki garip saç ve sakal kesimiyle ilgi çeken abimiz. bu abi 1980'de ayrılmış. kendisini cinsel ayrımcılıktan dava eden maria wood ile evlenmiş. resim değil yalan rüzgarı.
    bob wallace : en üst ortadaki abimiz. firmadan ayrıldıktan sonra bir çeşit uyuşturucu üzerinde çalışmış. 2002'de zatürreden vefat etmiş.
    jim lane : en üst sağdaki abimiz. 1985 yılına kadar proje müdürü olarak çalışmış. çok önemli işlere imza atmış bir abimizdir.

tarih be. tarih.
  • gözlük takanlar ile takmayanların departman olarak ayrıldıkları şirket.
hesabın var mı? giriş yap