şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evkur malatyaspor'da forma giyen,
    rahman buğra çağırandır.
  • kendi can sağlığı için en azından bir volvoya binmesi gerektiğini tavsiye ettiğim futbolcu. elbette böyle yasamak cok hoş ama türkiye de yaşadığımız gerçeği önce kendinizi güvene almanız gerektiğini öğretiyor.
  • nostalji sevmesi muhtemel kişidir. bu modelin hala piyasada olması şaşırtıcı.
    (bkz: bitti demediniz mi lan)
  • güzel restore edilmiş bir murat 131'e binen futbolcudur. teknolojik beyaz eşyalara binen futbolculara duyulan saygıdan daha fazlasını hak eder bu otantik derinliği ile.
  • saygımı kazanmıştır
  • çekim sonrasında 131 inden inip eve 320 si ile döndüğünü tahmin ediyorum.
    ha tabi böyle bir şey olmayabilir de,
    zevktir nostaljidir vs normal karşılarım ben şahsen.
  • belli ki nostalji sevgisi var arkadaşın, arabası da gayet güzel ve bakımlı görünüyor. kazasız belasız demek düşer bize.
  • haberi okudum, naif bir adama benziyor söylediklerine bakınca. zamanında ailesinde murat 131 varmış ve çok fazla anıları olmuş o yüzden bir tanesini alıp restore etmiş. ben de maddi olarak daha iyi durumda olduğum zaman renault 9 broadwayalıp aynı şeyleri yapmayı yıllardır düşünürüm, kliması olmayan arabayla yazın sıcağında nerelere gittik anasını satayım. aile olmak güzeldir, allah herkese ailesiyle güzel anılar biriktirmeyi nasip etsin.
  • gayet nostaljik bir araç. eski günlere ve değerlere saygısı olan bir genç kardeşimiz demek ki. umarız bu mütevaziliğini ileride de sürdürür. bir süre sonra altında son model bir aston martin ya da bugatti veyahut bilmem kaç silindir bir suv ile görebiliriz de kendisini. o da olabilir ama eskilere olan tutku başkadır. çocukluğumu hatırladım bu arabayı görünce.
  • çok çok güzel bir arabaya binen futbolcudur. kesin 2. arabası filandır, bir tane temizinden şöylesi düşmedi bize de binelim ya