şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu sene yapılacak olan seul olimpiyatlarında türkiye güreş dışında, halterden de altın madalya alacağa benziyor.

tanım: sözlük yazarlarının, sanki 1988 yılıymış gibi entry gireceği başlık.

(bkz: naim süleymanoğlu)

(bkz: 1988 seul olimpiyatları)

edit: imla!
  • (bkz: ınga)
  • dedemin vefatinin 1. yil dönümü. nurlar içinde yat dedem.
  • hollanda tutulamıyor amk. yarı finale yükseldiler.
  • hassktir abi bu iş mustafa denizli ile olmaz. siktirboktan bir isviçre takımından 3 yediler, herif hala "rövanşta 5 atacağız" diyor.
  • "oğlum ercüment in hayata bir enteresan başlaması...

8 aralık 1988. (4 gün önce)

hanım yaklaşık 8 aylık hamile daha çocuğu beklemiyoruz. hesaplarımıza göre 13 ocak gibi doğacak..

annesi evde aniden sancılandı hemen atladık arabaya gidiyoruz hastaneye , o günde şansızlık hava karlı sabah yeni kar yağmış yol gözükmüyor...

pat bir çukura girdim. şansızlık buldu ya... lastik patladı..
    hanım bağırıyor avaz avaz

yolda da şansımıza kimse yok...

mecburen ben yardım ettim, ercüment doğdu avuçlarımın içine...

neyse onu sardım verdim annesine hemen karşıda bir tane bakkal var hemen telefon açtık ambulans gelsin diye şanssızlık bu ya hazırda ambulans kalmamış kardan dolayı birçok kaza olmuş.. hepsi dışarda..

neyse bir yerden bir taksi bulduk doğru hastaneye... acil tıklım tıklım
    bi fabrikada zehirlenme olmuş her yer insan kaynıyor.. bu nasıl bir şanssızlık...

oradan çıktık hemen şişli etfal e . neyse, orada allah'tan aldılar da acilden. çocukla da hanımla da ilgilendiler sağ olsunlar.. ikisi de sağlıklı

umarım bu şanssızlık silsilesi hayatında da devam etmez ercüment'in..
  • 650 lira seviyesinde olan alman markı 1000 lirayı geçer.
    yatırım tavsiyesidir.
  • naim kaldırmış miydi.
  • zamanda geçmiyo ki buralarda. bi bilinmezlik bi girdap. babam şu elmayı alsa yese de ben de elmada vitamin olarak kalmasam.