• sözlükte (bkz: 1988 doğumlular) diye başlık açılmış. bende aceba 1990 doğumlular var mı diye baktım yok. böyle bir başlık açma gereksinimi hissettim kendimde ve açtım. hayırlı olsun arkadaşlar. (bkz: tşk)
  • ben hariç şimdiye üniversitesini bitirmiş iş bulmuş evlenmiş nesil.
  • sanırım sözlükte 1990 doğumlu olup da sayılı kişilerden birisiyiz. bana göre arkadaşlığın zirve yaptığı, her şeyin samimi olduğu, efsane çocukluk geçiren bir nesil olmak güzel bir duygu. mahalle maçları, tasolar, futbolcu kartları, bilyeler, saklambaçlar kısacası eve uğramak istemeyen bir çocukluk.
  • genel olarak bende iyi bir izlenim bırakmış bir grup insan.
  • inanilmaz ama onumuzdeki sene 30 yasina girecek nesil.
  • içinde bulunduğum, 30'una yaklaşmış grup.
  • içine dahil olduğum grup.

benim için tek güzel yanı, yaş hesabı yaparken kolaylık sağlaması. şaka lan şaka. güzeldi 90'larda çocuk olmak. tam geçiş evresi olduğumuz için; taso, saklambaç, sokakta bisiklet örgütlenmesi, misket, seksek, sokak voleybolu, kamyonet kasalarında köşe kapmaca oynama şansımız oldu.

sonrasında bilgisayar ve internet geldi ve msn, mynet okey, superonline pis yediliye de takılma imkanı bulduk.
  • harika bir çocukluk geçirdik gerçekten. seçme şansım olsa gene 90'da doğmak isterdim :)
  • jenerasyon değişiminin ortasında kalmış,sokağın tozunu yutmuş,teknolojinin gelişimine tanıklık eden neslin mensubudur.

aynı zamanda içinde bulunduğum kümedir.
  • sokakta büyüyen, çocukluğunu mahalle kültürü içinde yaşamış son nesildir. salçalı ekmek ile araları haşır neşirdir.
hesabın var mı? giriş yap