şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlüğün selameti açısından yapılması gereken şey. bıktım bunların düşük zekalılarından. hayır içlerinde gerçekten kaliteli olanlar var ama kurunun yanında yaşı da yakmak gerekiyor. kota koymazsanız siki tutarız haberiniz olsun. hayattan soğuttu namussuzlar. hayreti mucip.
  • dedi 2005 doğumlu berkecan!

tanım: mantıksız bir öneri.
  • ulan aptal deyince kızıyor bunlar :) düşük zekalı deyince alınıyorlar :) benim ekşi sözlükte sadece yazar olabildiğim kanısına varmış mesela bi tane düşük zekalı. hayır bunu mabadından uydurdun tamam da bir de o kadar inandırmış ki kendini buna :) inşallah bu aptallık bulaşıcı değildir. evet.
  • başlığı açan yazarın girdilerine bakınca futbolcu eleştiren başak parlak ile sevişmek isteyen bir profil görüyorsunuz. başlığı görünce arkadaş muhtemel başlangıç seviyesi atom parçalayıcısıdır dedim, alakası yokmuş.
    tanım: kontörle entry girme yaş sınırının yanından bile geçmeme rağmen saçma bulduğum tavsiyedir.
  • ya oğlum bilim dediğin şey makro ile ilgilenir adam gelmiş mikro düzeyde çıkarım yapmış oradan da beni eleştiriyor. kaç dil biliyormuşum yazmalıymış falan. zeka ilişkisini nasıl kurmuşum bilmem ne.

bu mürahik kardeşimizin zeka yaşına basit bi analoji ile ulaşabiliriz. çocuklar birbirleriyle sürekli sidik yarıştırırlar bilirsiniz. benim babam senin babanı döver, benim 50 renk pastelim var vesair. neyse daha fazla devam edemeyeceğim. meramım anlaşılmıştır herhalde.

internetin icadı aptallığın geniş kitlelere yayılmasına sebep oldu. hayreti mucip.
  • götünün kılları kadayıf olmuş yazar sıçmığı.

beğenmiyorsan terk butonuna basıp bir daha da uğramazsın buralara. sözlüğe 2000 küsür entry girmiş birisini kaale almak ne kadar doğru bilmiyorum.

sözlüğü kahveye çeviren sizin gibi 30 yaş ve üzeri tek bilgisi futbol üzerine olanlar. ara sıra da ünlü hatunların başlığına yazarsınız, şöyle gömerim, böyle yalarım tarzında iğrenç niyetlerinizle entry bırakırsınız. sonra da sözlük okuyan, az entry giren, birkaç bir şey öğrenmek isteyen gençlere bok atarsınız. asıl kontörle entry girmesi gereken sizsiniz efendim.