şükela:  tümü | bugün
 • ön edit:başlık başıma kalmış

  mevzubahis video

  ön edit2: link güncellemesi
  --

  bi video vardı,sokaktan geçen herkesi dövüyordu polis,ağzın burun darmadağın geziyordu millet,türk kürt ayrım yapmıyordu polis,o videoyu bulursam paylaşayım ben de,sevinenler olacak gerçi,onların ben,neyse

  edit:https://www.youtube.com/watch?v=qij_mo76lvq
 • rengarenk günlere evrilmiştir..

  https://www.youtube.com/watch?v=oms-qdlknyy
 • sen köy meydanına panzer ile gir, elinde silahla havaya ateş aç, etrafta çoluk çocuğa dikkat etmeden ve o minnak veletleri ezerek üstlerine doğru koş, gözüne kestirdiğini döv ve hunharca panzere sok. her fırsatta bunu tekrarla, sonra neden bir millet (tutsiler) eline silah alıp ayaklandı?
  kendine şu soruyu sor; köylülerden biri sen olsaydın(tutsiyiz hala), evladını alıp götürselerdi(hutular) ne yapardın? ben senin adına cevap vereyim; sen o devletin de (ruanda), o polisleri oraya gönderen hükümetin de (hutu hükümeti), ona oy verenin de (bir kısım hutuların) a. koyardın çocuk. aksini iddia etme.

  not: hutu türkü.
 • muhtemelen gözaltına alınan kişilerin son kez görüldüğü video. boşuna faili meçhul komisyonları kurulmadı mecliste, doğulu birine beyaz torosun ne anlama geldiğini sorun anlatsınlar, zira iyi bilirler.
 • sanki sömürge bir ülkenin kolluk kuvvetlerinin müdahalesini izliyormuşum gibi geliyor sonra bir bakıyorum burası magadişu. kolluk kuvvetleri devleti temsilden çok başka her şeye benziyor.

  ortalık çamur içinde 100 yıl boyunca oraya asfalt yapmayan magadişu hükümetlerine selam olsun.
 • izlerken gözlerime kalbime ruhuma hakim olamadığım görüntüler. gerçekten terör nedir, insanlar nasıl bu kadar vahşi olabiliyor soruları kafamı allak bullak etti. orda insanlar ağır acılardan geçmişler. bir yangın yerindeki insanlara empati bile yapamadik. yazıklar olsun. gerçekten yazıklar olsun bize. ben en doğuda yaşıyorum ve bu görüntüleri izlemeye gerçekten gücüm yetmiyor artık. en acısı da o panzerlere zorla bindirilen insanların sonunu kimsenin bilememesi.
 • videonun başında şehit(onlara göre) olan pkk'lılar için methiyeler düzülüyor, bol bol devlet karşıtı sloganlar atılıyor poliste olaya müdahale ediyor. sen terör estir, teröristi yücelt ve karşılık bekleme. yav he he.
 • 'işgalci tc kürdistan'dan defol' sloganının esin kaynağı olan görüntülerden sadece biridir...

  ayrıca :(bkz: israil olduğu halde kendini filistin sanan ülke)
 • kahrolsun atatürk yaşasın gerilla seslerinin duyulduğu ve videonun 14.56 saniyesinde bir adet gavur karının duyulduğu video.