• efsanedir.
  • far yıkama özelliği göz doldurur.
  • slx olduğu için ön camları otomatiktir.
  • camlarındaki film olmazsa olmazıdır.
  • sokaklarda buna "doğan esel çarpı" diyenler vardı.
  • ön far yıkama sistemi ve direksiyon yükseklik ayarı vardır. o dönemler için ön far yıkama sistemi birkaç araç dışında hiçbir araçta bulunmuyordu. ha, şimdi diyeceksiniz daha düz yolda zorla giden bir araç off road'a mı katılacak da ön farları çamur olup sürücünün görüş mesafesini kısaltacak, sürücü de bu özellik sayesinde arabadan inmeden ön farlarını temizleyip yoluna devam edecek? kesinlikle hayır. maksat arkadaki slx (süper lüks) yazısına zeval gelmesin. aracın namı yürüsün. yine de sağlam araçt..tamam tamam sağlam filan değil; ama öyle ya da böyle yıllarca 93 model turkuaz renklisi bizi taşımıştır. sattıktan sonra bi sokakta görünüp aniden hüzünlendirir, eski günlere götürür. acemiyken kaldırıma çıkılan günler hatırlanır. ama o artık sizin değildir, artık bir doğan süper lüksünüz yoktur. o an anlarsınız bu arabanın hayatınızda iyi kötü bir yer edindiğini.
  • bu arabaların teyibinin hemen üstünde kırmızı bir dörtlü düğmesi vardır. çocukluğumla bana öyle bir çekici gelirdi bu araba, o düğme...

büyüyüp meslek sahibi olup bu arabadan alma hayalleri kurardım gece yatınca. tabi bordo olacak.
  • cms 40 jantları , abart egzozu , devrilen kafa pioneer teybi ,önde kapılarda 100'lük kolonlar ile sonsuz çıkış tweeter ları arkada 2 çift 85 , 2 çift woofer ı , bass anfileri ile yolları toza dumana katan yurdum efsanesidir.
  • günümüzde kesinlikle lpglidir.
hesabın var mı? giriş yap