şükela:  tümü | bugün
  • techmoan tarafından internete aktarılmış bir video'dur. "d-vhs nedir? vhs'de hd kalite mi olur?" diyenler yine techmoan tarafından hazırlanmış şu harika video'yu izleyebilirler: https://www.youtube.com/watch?v=jiu0lpelqpe

ayrıca bkz: https://www.wikiwand.com/en/d-vhs
  • (bkz: techmoan)
  • her an bir köşeden tom hanks ile meg ryan fırlayacakmış gibi.
  • ny'un dünyanın en güzel yeri olduğu yılların videosu. bok atan götverenlere aldanmayın, giuliani ny'u herkesin gıpta ile baktığı, bütün dünyanın abd'nin doğal lideri olduğunu kabul ettiği yıllardı. şimdi dönüp de bir özelliği yok filan demenin hiçbir manası yok, kendinizi kandırmayın. avrupa vs. bokunda boncuk ararken woody allen'ın efsaneleştirediği ny'u görmek, uzay çağında temiz bir nefes almağa benzer. biz, hatırlarsanız, kömür tozunda boğuluyoduk o ara.
  • o zaman da bok gibiymiş simdi de bok gibi. oncelikle bir yanlis duzeltilmeli video da new york diye bahsedilen yer new york’un new york city ilcesine bagli manhattan kazasidir. gerçek amerika birleşik devletleri şehirleşmesini yansıtmamaktadır. 20 mil çaplı bir çember çizdiğinizde central park gibi suni şehir parkları dışında doğal alan olmadığını göreceksiniz. new york city övenler gece yarısı 3.5 saat 2 mil uzağa kadar park yeri ararlar da akılları başlarına gelir umarım.

abd’nin çukurudur new york.
  • rıza sarraf'ın tanık olduğu dava devam ederken, tam da insanlar abd'ye gıcık kapmışken ekşisözlük gibi bir platformda servis edilmiş olmasının ilgi çekici olduğu video.
  • 2:54’te “robert de niro bankta uyuyo ya lan!” dedirten videodur. 2012 yazında 3 gün kalmıştım, o 3 gün beni new yorker yapmaya yetmişti.
  • hayat bunlara güzel diyip hüzne kapıldığım bir video
  • dünya ticaret merkezi'ni sapasağlam görünce kötü oldum. aynı 2005 kasımında, eskiden kapladığı ama artık yerinde yeller esen devasa alanını kendi gözlerimle gördüğümde olduğu gibi.
  • takım elbiseliler arasında gözüm ajan mulder ve scully'yi aradı yoklar maalesef