• ben bu yılda yaşamıyordum bile, beni üzen ne var bu fotoğrafta?

edit: üstgeçitte yutav 95 yazıyor ve o kongre mayıs 1995'te toplanmış. modlar yılı düzeltirse sevinirim.

görsel
  • 1995 yılına ait beşiktaş barbaros bulvarı sahil yolu kavşağı fotoğrafı
    başlık yanlış
  • --- alıntı ---

ihsan kalkavan isimli bank asya kurucusu firari bjk asbaşkanı kulübün fotoğrafları.
    semra özal, fethullah, ihsan kalkavan yılları.
    şaşırdık mı? hayır.
    --- alıntı ---

iq fakiri fotoğrafa bakmamış bile. kulüp değil mal herif, beşiktaş kavşak orası.

nostaljik bir fotoğraf.
  • sigara reklamı afisine bakın,gece mavisi rengiyle parliament.
    o zamanlar otobüste bile sigara iciliyordu. (leş gunler) koltukların arkasında kül tablalarini hatirlayininiz vardır.
    nereden nereye...
    şimdi ise, siyah kapli kotu gorselleri ve çoğu yerde sigara icilmemesiyle medeniyete doğru bir ışık oluştu resmen.
  • başlığın 2. girdisi, toynakları ile kazıya kazıya ekşi sözlük yazarlığı alabilmiş bir başarı hikayesi diye yorumlanabilir.
  • bol bol şahin ve broadway içerir.
  • üst geçitten çekilmiş foto sanırım. bunun çarşı tarafından taksim dolmuşlari kalkardı, deniz tarafında otobüs durakları vardı. gözümde canlandı koskoca mazi.
  • çocukların çocukluğunu yaşadığı, teknolojinin olmadığı, insanların küçük şeylerle mutlu olduğu, doyumsuzluğun olmadığı, istanbul'un istanbul olarak son yıllarını yaşadığı yıllar.
  • ordaki broadway ve corolla 1990 ı değil, 1995 i işaret ediyor. yanlış başlık.
hesabın var mı? giriş yap