şükela:  tümü | bugün
 • aziz yıldırım öncesi şampiyonluk sayıları:

  fb: 13 gs:11 bjk:11

  aziz yıldırım'ın halen başkan olduğu 2016 yılı itibariyle şampiyonluk sayıları:

  gs: 20 (muhtemel +1) fb: 19 bjk: 14 (muhtemel +1)

  bjk şampiyon olursa aziz yıldırım gs'ye 2, bjk'ya 1 yıldız takmış olacak, hakkını yemeyelim kendisi de fb'ye de bir yıldız taktı.

  aziz yıldırım öncesi kimsenin modern stadı yoktu, an itibariyle herkesin stadı var. üstelik gs stadını güzelce devlete yaptırdı, en modern stadlar gs ve bjk da. en kötüsü fb de.

  aziz yıldırım öncesi hiç bir kulübün astronomik borcu yoktu. şimdi üç kulübün de astronomik borçları var. gs, riva ve florya projeleriyle belini doğrultabilir, bjk da mevcut sportif başarılarını ekonomik olarak taçlandırıyor gözüküyor; ama fb için tablo vahim görünüyor.

  aziz yıldırım öncesi hiçbir kulübün avrupa'da kupası yoktu. şu anda gs' nin hem futbolda hem erkek/kadın basketbolda avrupa kupaları var. fb'nin futbolda ve basketbolda hala kupası yok, bir tek voleybol bir de kulübün medaar-ı iftaarı masa tenisi takımının kupaları var.

  aziz yıldırım öncesi medyada ve ülke genelinde bu kadar fenerbahçe düşmanlığı yoktu. şu an ülkenin en büyük eğlence malzemesi fenerbahçe oldu. fenerbahçe her zaman dolu tribünlere oynardı,şu an ortalama 10 bin kişiye oynuyor. hababam sınıfı ve turist ömer fenerliydi.en çok taraftar fenerbahçedeydi, şu an en çok taraftar gs' de.

  taraftarın ne kadar değer verdiği isim varsa hepsi itibarsızlaştırıldı, kovuldu.

  ne kadar muhalefet eden varsa hepsi ihraç edildi.

  tribünler birbirine kırdırıldı.

  tribünler taraftara kapatıldı.

  neticede, 3 temmuz kumpasına tüm benliğiyle birlik olarak direnen şanlı fenerbahçe taraftarı sindirildi tepkisizleştirildi.

  ve geldiğimiz noktada tünelin ucu görünmüyor..
 • takimi daha ne kadar dibe vurabilir? bu sene sirf bu yuzden kombine bilet almadim ben, futboldan soguttun bunu hak etmedik git artik....

  rezalet gibi rezalettir.
 • fragman tadında özet geçilmiş rezalettir. filmi yıllardır hep beraber izliyoruz zaten.
 • ısıtmalı stadın yanında göze batmayacak olan rezalettir. gürsel opel rezaletinin yanında hiçtir
 • rezalet ki ne rezalet.
 • henüz bitmemiş rezaletler silsilesidir. fenerbahçe'yi vasat orta sıra takımı haline getirip öyle bırakacaktır.

  not:fb.