şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1999-2000 sezonu

  - 19/21 kasım'da oynanması gereken fenerbahçe-galatasaray derbisi, 23 kasım'da oynanan bologna-galatasaray uefa kupası maçı nedeniyle ertelendi. erteleme maçını galatasaray 1-2 kazandı.

  2000-2001 sezonu

  - 25-27 ağustos'ta oynanması gereken bursaspor-galatasaray maçı, 25 ağustos'ta oynanan galatasaray-real madrid süper kupa finali nedeniyle ertelendi. erteleme maçını galatasaray 0-2 kazandı.

  - 3-5 kasım'da oynanması gereken antalyaspor-galatasaray maçı, 7 kasım'da oynanan galatasaray-sturm graz şampiyonlar ligi maçı nedeniyle ertelendi. erteleme maçını galatasaray 0-1 kazandı.

  - 2-4 mart'ta oynanması gereken istanbulspor-galatasaray maçı, 7 mart'ta oyananan galatasaray-milan şampiyonlar ligi maçı nedeniyle ertelendi. erteleme maçını galatasaray 3-5 kazandı.

  2001-02 sezonu

  - 16-18 mart'ta oynanması gereken trabzonspor-galatasaray maçı, 13 mart'ta oynanan roma -galatasaray şampiyonlar ligi maçı nedeniyle ertelendi. erteleme maçını galatasaray 0-2 kazandı.

  2002-2003 sezonu

  - 20-22 eylül'de oynanması gereken fenerbahçe-galatasaray derbisi, 24 eylül'de oynanan galatasaray-barcelona şampiyonlar ligi maçı nedeniyle ertelendi. 6 kasım'da oynanan derbiyi fenerbahçe 6-0 kazandı.

  bu ertelemeler emsal gösterilerek fikret orman’ın isteği gayet makuldür.

  not:tinerspor

  #tffmaçlarıertele

  edit: yazılanlara bakınca ne kadar da korkuyorsunuz avrupa’da herhangi bir türk takımının başarı yakalamasından. bugün ülkenin herhangi bir takımı aynı konumda olsa erteleme için omuz verirdim.

  edit 2 : galatasaray’a bok atarak bunu savunmaya çalıştığımı söylemiş bi arkadaş böyle bi amacım kesinlikle yok tek örnek bunlar olduğu için verdim.
 • (bkz: galatasaray)
 • (bkz: işsizim demenin alternatif yolları)

  milyon dolarları götüren futbolcular daha az çalışsın diye üç kuruş paraya geçinenlerin bayrak taşıyıcılığını yaptığı konu hakkında açılan başlık.
 • haluk ulusoy, mesut yilmaz, mehmet agar.

  spor siyaset iliskileri.
 • ahahahahhahahahhaahha

  yazik la bunlara.
 • o zamanlar biz bu kadar başarılı değildik fakirdik tiner alacak paramız bile yoktu henüz ama sonra beşiktaş çıktı renkliler renk attı, sonra fiko çıktı devrim yaptı beşiktaş marka oldu şampiyonlar liginde oynayacak; galatasaray’ın ertelenince avrupa temsilcimiz; biz isteyince avrupa tinercimiz.
  kimin kafası güzel çözemedim ben bu işi.
 • galatasaray o dönem ne efsane takımmış.
  real madridler, milanlar, barcelonalar havada uçuşuyor.
 • adam öfkesinden takımın adını yazamamış.
 • artık nasıl koyduysak bu kuşlara, aradan yıllar geçti hala inliyorlar....
 • 2000-2001 sezonu

  galatasaray şampiyonlar ligi çeyrek finalinde real madrid ile oynayacaktır ve ligde oynayacağı beşiktaş maçının ertelenmesini talep etmiştir. fenerbahçe ise federasyona bu maçının ertelenmemesi için itirazda bulunmuş ve maç oynanmıştır. galatasaray, beşiktaş'ı 2-0 yenmiş, o zaman ki teknik direktörü mircea lucescu'da türk futbol literatürüne geçecek (bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez) sözünü kazıyacaktır. galatasaray, şampiyonlar ligi'nde de real madrid'i kendi sahasında 3-2 yenecektir.

  yaşı yetmeyen ergenlere hatırlatmak isterim