şükela:  tümü | bugün
  • az önce golf hakkında girdiğim golf başlığında ilk entry'i giren (#9545) , golf hakkında ''zengin züppe sporu '' diyen yazar kendisi, dikkatimi çeken golf hakkında yorumu hiç değil bilakis 1999 yılında 63 entry girip sırra kadem basması, birdaha sözlüğe uğramaması.

yazarın nicki: @sativa

o değilde 1999'da 63 entry girmiş, acaba kendisine ne oldu, okul yolunda giderken araç mı çarptı, askerde şehit mi oldu, cinayete mi kurban gitti veya şu an ailesi ve çocukları ile akşam televizyon başına oturup ''egonomi çooohhh eyi yaaa'' falan diyip internetten doblo mu bakıyor, işid militanı mı oldu, siyasete mi atıldı profesörmü oldu, veya 2000 yılını göremeden intihar mı etti, kafada binbir türlü senaryo canlanıyor ama adam en son entry'i 18 yıl önce girmiş olaya bakar mısınız, çok ilginç, insan biraz merak eder.

edit: çoğu yazar son entry'nin 12 ağustos 1999'da girilmesine mütevellit yazarın 17 ağustos 1999 depreminde hayatını kaybettiği konusunda hemfikir, aksi olabilir.

edit2: bazı yazarlar bu yazarın @stiva nicki ile devam ettiğini söylüyor fakat tamamen isim benzerliği olabilir diye düşünüyorum, kendisini yeşillendirdim dönüş yapınca editleyeceğim.

edit3: @stiva nickli yazar gerçek @sativa ile ilişiğinin olmadığını ve tanımadığını söyledi.

edit4: (#73019357) gözümüz aydın sevgili suserlar, yazar bulundu, 18 yıl aradan sonra tekrardan gelip bu başlığa vefa entrysi girecek, bu zafer hepimizin, yazarın yeğeni @tekneye martilar konardi ‘ya ilgi alakasından ayrıca teşekkürler.
  • bu tarz durumlar bana da ilginç geliyor. benzerlerini açık facebook ve instagram profillerinde de görüyoruz. öldükleri fikri her seferinde üzüyor. onalrı hiç tanımasam da.
  • kendi başlığına sürekli "x yıldır kayıp yazar" şeklinde entry'ler girilmiş gizemli yazar
    sözlükteki son login zamanına bakardım ben yönetim olsam
  • (bkz: kazanılmış hakların geriye yürümemesi)

bazen dirayetim kırılıyor entry girdiğim dönemler çaylak sıralamam artıyor girmediğim zaman düşüyor.

gel gör ki 99 dan beri yazmayan yazar*' ın yazarlığı kapı gibi duruyor.
  • 18 yıldır hiç bir şey yazmadan sinsi sinsi okuyor da olabilir. sözlükte içerik zenginleştirsin diye açılan sahte bir hesap da olabilir. şifresini unutmuş ve yeni bir hesap açmış da olabilir. overdose olup unicorn'a dönüşmüş de olabilir *
  • umarım başına bir olay gelmemiştir diye temenni ettiğim yazardır.

bazı insanlar hem sözlük bilgilerini hem de e-mail adreslerini falan unutabiliyor. böyle arada kaynayıp bu şekilde -kullanılamaz- hale gelen çok sayıda sözlük hesabı var.

umarım bu da onlardan biridir.
  • yazdıklarını biraz okuyunca intihar etmiş olabileceği akla gelen yazardır.

bir de son yazdığı 12 ağustos 1999 tarihli; depremde de bir şey olmuş olabilir.

bir de sözlüğün de e-postanın da şifresini unutmuş olabilir.

belki de sözlüğe girmemeye karar vermiş olabilir.
  • yazarın son entry'si 12 ağustos 1999 tarihinde atılmış.

(bkz: 17 ağustos 1999)

evet.
  • 63 değil 93 entry sahibi yazardır. *
  • sözlük bu yazara ne olduğuna dair bilgi almak için seferber olmalı, sözlük yönetimi devreye girerse tadından yenmez.