• son uydu güncellemesinden sonra turksat 4a ile birlikte gelen kanallardan biri. belki öncesinde de vardır, ben yeni fark etmişimdir bilemedim.

neyse kanalları dolaşırken denk geldim ben buna, baktım iron maiden konseri. "lan?" dedim "hayırdır inşallah?", baktım baya baya konseri verdiler. hemen kaydettim tabi favorilere. sonra megadeth, metallica konserleri verdi. geçen gün pink floyd pulse'dan bir bölüm vardı.

az önce yine bakayım dedim, 1991 yılı konserlerinden derlemeler var. motörhead vardı açtığımda, ardından scorpions... sonraki anonsta da alice cooper ve judas priest diyordu. lan çok acayip yeminle.
    sürekli rock-metal ekseninde değil tabi, sting konseri de vardı mesela, sonra tracy chapman... ama genel ağırlık blues-soft rock-rock sanırım.

özetle görüntü kalitesi leş olmakla birlikte yayınladıkları konserler şahane olabiliyor. tv'de izleyecek bir şey bulunamadığında keyifli nostaljik dakikalar yaşanabilir.
  • an itibariyle bulduğum ve "oha oha scorpions mu lan onlar" nidalarıyla izlemeye başladığım konser kanalı. umarım test yayını falan değildir ve böyle devam ederler.
  • millete heavy metal çıkartıp ben ne zaman açsam sting veya pek komik olmayan skeçler yayınlayan kanal.
  • yaklasik yarim saat once motörhead konserini yayinladigini gorunce hemen favori listeme aldigim kanaldir.
  • motörhead,scorpion,iron maiden gibi efsaneleri in concert 91 adlı program dolayısıyla gösterime giren über kanal.
  • son 2 gundur ahmet kaya ve turevlerini yayinlayarak beni şaşırtan kanal.

edit : 7/24 metal konserleri yayınlarken birden çark edince şaşırtmıştı.
  • bu kanalı yeni keşfettim. an itibariyle medyum memiş hoca program yapmaktadır. yıllardır görmemiştim, özlemişim...
  • genel yayın yönetmeni cemil barlas'tır. geçmiş olsun...
  • televizyon dünyasının en garip programlarının yapıldığı kanal. 1 saat izleseniz flash tv yi mumka ararsınız.
  • murat'ın evi diye bir program var.
    lgbt bir vatandaş ki kendisi murat abi.
    muratovucvip instagram adresiyle takılıp hayırlı cumalar dileyerek ve seni seviyoreee diyerek takılıyor. altan istekler geliyor. ama söylemiyor. sesi de güzel değil.

değişik hayatlar. az önce kırgız bir kadın aradı. kocanı seviyor musun dedi. parasını çok seviyorum dedi. o da helal olsun dedi.
hesabın var mı? giriş yap