şükela:  tümü | bugün
  • denemeyi düşündüğüm bitcoin borsası. bakalım sonuçlar nasıl olacak

edit: arkadaşlar siteyi denedim. gayet başarılı. btc yatırma ve çekmede hiçbir sıkıntı yaşamadım. diğer insanların yaptıklarını yapmaktan kaçının bütçeniz sınırsız değilse. onun dışında bildiğiniz forex.
  • anladığım kadarıyla kaldıraçlı işlem yaptıran bitcoin borsası. kaldıraçlı bitcoinin şuan sunulamayacağı bence ortada. o yüzden dikkat etmekte fayda olabilir.
  • borsa değil forextir. şu anda saltbae şov yapıyor +%900 kazandırdı bu ay. başarılı kişileri copy leyip onların tradelerine girebilirsiniz. siteyi incelemek için 1broker.com
  • para kaybetmek için süper bir yer. ke-sin-lik-le uzak durun!
  • bitcoin ile dunya borsalarina para birimlerine emtialara kaldiracli islem yaptiran ve bunun icin hic bir kimlik bilgisine ihtiyacinizin olmadigi guzel bir platform. dow jones, nasdaq, dax, nikkei endeksleri ile bunlarin icinde one cikan firmalarin coguna yatirim yapilabiliyor. dolar tl ve yurticilerin favorisi dolar rand kurlari da var. tek sorun bitcoinin asiri volatilitesi. yuksek fiyat dalgalanmalarinda islemden kazanirken dolar bazinda eksiye dusmek de mumkun. bi rayina otursa stabil sekilde kodumun coini artik herkes rahat etcek.
  • forexin yasak olduğu ülkemde, yabancı firmalara para gönderip alma da tonla evrak işiyle uğraşmak istemiyorsanız size uygun platform. yatır bitcoin çek bitcoin. social trading ile bağla parayı iyi traderlara rahat et.

edit: siteden daha sıkıntıyla bahseden duymadım, linkten üye olursanız sevinirim

1broker
  • değişik risk grubundaki 6-8 tradera yine risk derecelerini dikkate alarak portföyü dağıtarak bağladım. bugünkü getiri %4,5 civarı. hiç fena değil, yarın tabi ki belli olmaz.
    sadece shitcoin değil buraya da bir miktar ayırmakta fayda görüyorum.

1broker

edit: 6-7 trader çok demişim o kadar kişi yok takip edecek. wangzai888 i tek geçiyorum.
  • 1broker başkalarının alım satım işlemlerini otomatik kopyalayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir borsa. teknik analiz bilmiyor musunuz? 1broker'a kaydalup bir miktar bitcoin atın. başlangıçta ufak miktarlarla deneyebilirsiniz. social alanında en başarılı trader lar listelenmiş. aklınıza yatan başarılı bir kullanıcıyı copy yapıyorsunuz. o kişi pozisyon açtığında sizin de otomatik pozisyonunuz açılıyor, kapadığında ise kapanıyor. kısaca takip ettiğiniz kişi kar ederse siz dekar ediyorsunuz zarar ederse siz de zarar ediyorsunuz. yani, başarılı işlem yapan birini copy yaparsanız yatarak para kazanıyorsunuz. kullanıcıların performansları aylık değerlendiriliyor, copy yapacağınız kişinin geçmiş başarı ve başarısızlıklarını kontrol ederek copy yapacağınız kişiyi iyi seçmelisiniz.

günlük açabileceğiniz işlem sayısını ve açılacak işlemlerin miktarını belirleyebiliyorsunuz. mesela günde maksimum 5 pozisyon açılsın ve açılan hesaplar 0.01 btc olsun diyebilirsiniz.
    kayıt linki
  • yukarıda anlattığım 1broker platformu için gelen sorular için buradan açıklama yapıyorum.
    1. 1broker platformu üzerinden bitcoin alınıp satılmıyor. 1broker platformu bitcoin işlemleri için yine kendine ait olan 1fox borsasına yönlendiriyor.1fox borsasında ayrıca kaldıraçlı işlem de yapılmakta. fakat benzer işlemi yapan daha büyük borsalar da var tabiki.
    2. 1broker platformu ile forex piyasaları, hisse senetleri (apple, amazon, nvidia ...), borsa endeksleri (dax, dow jones, nasdaq...) ve emtilar (altın, gümüş, petrol ) üzerinden bitcoin ile işlem yapabiliyorsunuz. bence platformun en güzel yanı işlemlerde btc kullanılmasıdır. örneğin elinizdeki bitcoin ile amazon hisseleri için kaldıraçlı veya kaldıraçsız long pozisyon açabilirsiniz. veya gümüş fiyatının düşeceğini düşünüyorsanız, gümüş için short pozisyon açabilirsiniz. teknik analiz bilmiyor veya piyasaları takip edemiyorsanız, platformda işlem yapan başarılı traderların işlemlerini otomatik olarak kopyalabilirsiniz. kopyaladığınız kişi kar ederse siz de kar ediyorsunuz, zarar ederse siz de zarar ediyorsunuz. yani, başarılı işlem yapan birini copy yaparsanız yatarak para kazanıyorsunuz.
  • ilk defa dün kayıt olduğum ve hal2448 ile hera’yı kopyalayarak 0.44 btc yi 0.6 btc yaptığım borsa.

yani bir günde %30 kâr, oldukça iyi.

edit: hall2448 zarar üstüne zarar almıştır. ben ilk stopta çıktığım için büyük bi zararım olmadı. hera ise kâr almaya devam etmiştir.

hall2448 biraz daha riskli olduğu için fazla tavsiye etmiyorum. hera’yı takip edebilirsiniz kendisi küçük kârlarla hiç zararsız pozisyonlar almayı hedeflemiştir. hall2448 baya bi agresif ve stopuda -%80 yani çok fazla.