şükela:  tümü | bugün
  • denemeyi düşündüğüm bitcoin borsası. bakalım sonuçlar nasıl olacak

edit: arkadaşlar siteyi denedim. gayet başarılı. btc yatırma ve çekmede hiçbir sıkıntı yaşamadım. diğer insanların yaptıklarını yapmaktan kaçının bütçeniz sınırsız değilse. onun dışında bildiğiniz forex.
  • anladığım kadarıyla kaldıraçlı işlem yaptıran bitcoin borsası. kaldıraçlı bitcoinin şuan sunulamayacağı bence ortada. o yüzden dikkat etmekte fayda olabilir.
  • borsa değil forextir. şu anda saltbae şov yapıyor +%900 kazandırdı bu ay. başarılı kişileri copy leyip onların tradelerine girebilirsiniz. siteyi incelemek için 1broker.com
  • para kaybetmek için süper bir yer. ke-sin-lik-le uzak durun!
  • bitcoin ile dunya borsalarina para birimlerine emtialara kaldiracli islem yaptiran ve bunun icin hic bir kimlik bilgisine ihtiyacinizin olmadigi guzel bir platform. dow jones, nasdaq, dax, nikkei endeksleri ile bunlarin icinde one cikan firmalarin coguna yatirim yapilabiliyor. dolar tl ve yurticilerin favorisi dolar rand kurlari da var. tek sorun bitcoinin asiri volatilitesi. yuksek fiyat dalgalanmalarinda islemden kazanirken dolar bazinda eksiye dusmek de mumkun. bi rayina otursa stabil sekilde kodumun coini artik herkes rahat etcek.
  • ilk defa dün kayıt olduğum ve hal2448 ile hera’yı kopyalayarak 0.44 btc yi 0.6 btc yaptığım borsa.

yani bir günde %30 kâr, oldukça iyi.

edit: hall2448 zarar üstüne zarar almıştır. ben ilk stopta çıktığım için büyük bi zararım olmadı. hera ise kâr almaya devam etmiştir.

hall2448 biraz daha riskli olduğu için fazla tavsiye etmiyorum. hera’yı takip edebilirsiniz kendisi küçük kârlarla hiç zararsız pozisyonlar almayı hedeflemiştir. hall2448 baya bi agresif ve stopuda -%80 yani çok fazla.
  • bir zamandır ufak bir mebla gönderdiğim ve kazandığım bir sistem. ancak beni tedirgin eden mantıksız gelen bir durum var bu sistemin çalışması hakkında.

usd cinsinden satın alınan bir ürün btc cinsinden değerleniyor
    btc'nin yükseldiği durum da nasıl geri btc cinsinden ödeme yapabiliyorlar?

örneğin
    1 btc gönderdim 1brokera. karşılığın da 210 dolar olan facebook hissesini aldım (aldığım hisse usd cinsinden)

1 btc = 7400 dolar
    1 fb = 210 dolar
    7400/210 = 35 fb hissesi

fb hissesi fiyatı 250 dolar oldu (40*35=1400usd 0.20btc)
    1 btc fiyatıda 10 bin dolar oldu

fb hissinden %20 kazandım
    btcnin değer kazanmasından da %33 kazandım

1 btc ile satın aldığım fb hissesi %20 değer kazandığı için 1broker'da 1.2 bitcoinim oldu

1.2 btc bozdurduğumda elime 12 bin dolarmı geçmiş oluyor?

kısaca bu değirmenin suyu nereden gelmiş oluyor 1broker sadece riskimi almış oluyor?
    bildiğim kadarı ile nasdaq'da sadece dolar ile hisse senedi alınabiliyor. btc ile fb hissesi alınmıyor.

ben fb hissesi aldığımda 1broker benim gönderdiğim bitcoini bozdurup fb hissesi almıyormu? eğer almıyorsa böyle büyük bir riskin nasıl üstesinden geliyor.

not: dolandırıcı oldukları ödeme yapmadıkları hakkında tek bir şey okumadım. sadece kaçırdığım anlamadığım noktalar olduğunu düşünüyorum. bilgi sahibi arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum. sistem hakkında hiç bilgisi olmayan ilgilenenen arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışırım.

kayıt olmak ve pozisyonlarımı takip etmek için kayıt linki
  • 1brokerda olay şudur. önce bir broker parlatılır ve aylık %1000'in üzerinde kar yapar. siz de lan çok kazanıyorum ben ne varsa basayım dediğiniz anda adam o ay açtığı bir kaç trade de -%80leri bulur. bunu engellemenin yolu tüm parayı bölmek desen adam arka arkasına yada açtığı paralel tradelerle -%80 vurduracağı için strateji işe yaramaz. düşük risk düşük kazanç deseniz bu sefer de attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değmez.
    1broker scam sitedir. hiç yapmazsa ayda bir kaç kere stop loss'u uygulamaz yada yanlış fiyat gösterip suçu da servis aldığı yani fiyatları getirdiği sağlayıcıya atar. zira anlaşmada sağlayıcının yanlış fiyat göstermesi yada hizmetin gelmemesi nedeniyle oluşacak zarardan 1broker sorumlu değildir vardır. yani her halukarda paranızın tamamına konması için farklı stratejileri vardır ve eninde sonunda tüm birikimlerinizi acımdan kaybederseniz.

bakın çok net söylüyorum uzak durun, hatta kaçarak uzaklaşın. güzel dümen kurmuşlar adamlar. zaten bu yüzden bu firmada kim çalışır, adresi teli nedir gibi bilgiler bulunmamaktadır.

burada üç kuruş para için 1broker güzellemesi yapan refden gelecek parayla kazanacağını zanneden dallamalara prim vermeyin.

son kez yazıyorum burası scam* şirketidir. lütfen uzak durun
  • son iki üç gündür iyi shilliyorlar bu platformu. traderlere baktığınız zaman bazı aylarda yüzde 200 kaybetmiş, bazı zamanda yüzde 1000?
    yüzde 200 kaybetmek nedir ben bilmiyorum. hesabı birinin açıklaması lazım.
    dün özellikle piyasalar herkesi duman etti. en babası bile iyi zararda.
    çok küçük rakamlarla girin takip edin. çok doğru bir dağıtım sistemiyle iyi bir şeyler ortaya çıkabilir.
    buranın en büyük yararı dünyada finans piyasalarında kaldıraçlı işlemlerle nasıl para kazanılıyor, kaybediliyor, bunu göstermek.
    bu da refli link.
  • takip edecekseniz adel'i takip edin derim. ytd.

adettendir: link

04 ağustos editi: eylemc adlı biri daha var. eylem cülcüloğlu olabilir. zira güzel kar yapmaya başlamış adam. profilinde şöyle yazıyor:

ı am a stock exchange and forex professional. ı do not take risks. ı trade only when ı am confident. follow me and win.