şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • hoşbulmuş sözlük yazarı.
  • saçma sapan başlıklar açan, cinsiyetçi başlıkları hortlatan bir troll. sanırım yeni yazar oldu. sözlüğü pek bilmiyor. formatın varlığından bihaber bi şekilde takılıyor.

neyseki kanzuk başlıklarını engelle diye bir olay getirdi sözlüğe. kendisine bu konuda teşekkürü borç bilip bu yazarın başlıklarını engelleyerek başlıklarını engelleyi test ettim. çalışıyor, deneyin.
  • isteyen engelleyebilir. gerçekleri korkmadan söyleme suçundan dolayı hakaretlere maruz kalacağının farkındadır ve asla yılmayacaktır.

kırmızı hapı her bünye aniden kaldıramaz; bünyesi hassaslar mavi hapı yutsunlar. kırmızı hapı içtikten sonra cypher rolüne soyunacaklara yapabilecek bir şeyim yok.

kendimde gördüğüm eksik iddialarımı kısa ve öz cümleler halinde vermem. bunda sonra daha fazla detaya gireceğim. yazdıklarımdan rahatsız olanlardan katılmadığınız görüşlerime karşı argümanlarla cevap vermeyi denemenizi rica ediyorum.
  • ben sevdim vallaa.

illa ki zaten hoş gelmiştir..
  • çakma skeptico
  • uludağ sözlükte 100 bin tane benzeri olan yazardır. demek ki cinsiyetçilik ekşiyede bulaşmış.
  • iddialarına verecek cevabı olmayanların sadece ad hominem ile saldırabildiği yazardır.

cinisyetçi , kadın düşmanı, kadınlardan tekmeyi yemiş, ergen... yav he he.

kral çıplak deme cesaretinden başka bir özelliği olmayan biriyim ben.

(bkz: politically incorrectness)
  • özellikle 90'lı yıllarda popülerlik kazanmış, ilkokula başlarken daha az zeki olduğu düşünülen çocukların toplandığı sınıf şubesi.
    içinde bir adet şule barındırır.

1a sınıfının ilk kırmızı kurdelalı beyaz yakalısı iftiharla sundu.
  • sözlükte escherichia coli gibi çoğalan kezofeminist bünyelerin hücre duvarlarına bağlanıp inhibe etmek suretiyle çökerten ve ölümlerine sebep olan bir ulu kişilik.