şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)

edit: yakışıyor mu öyle saçmalayıp kaçmak melabaaa kardeş?

https://i.hizliresim.com/76qrgm.jpg
  • ay sen şok öyle mi! reklam yapmadan önce türkçe öğrenseydin keşke gerizekalı.

bi embesil dolandırıcılar başlık açmıyordu şu sözlükte, onlar da geldi tamamız artık.
  • kardeş bilmiyorum ya emin değilim de denenebilir bence. aa sözlükmüş lan, ben bu kadar gerizekalıca yazılınca dandik forumlardan bir tanesine üye oldum da orada bişeyler okuyorum zannetmiştim.

sikin sözlüğü sikin.

edit: bisiktirgit.com
  • üzen gelişme olmuştur.

akşam eve gideyim de domaini alayım dedim, her zamanki gibi önce ekşi sözlüğü açtım ve ben şok. ekşi sözlükte alacağım domain ile ilgili başlık açılmış.

başlığı açan arkadaşa sesleniyorum, ayakkabı sektörüne girdik, geçen ay çok ciddi bir yatırım yaptık ve bu domaini almazsak ne yazık ki bütün yatırım boşa gidecek, batacağız. senin için biraz düşük bir meblağ ama bu domain için 500.000 dolar bütçe ayırabiliriz. lütfen bana ulaş.

not: aklıma "sözlükte ticaret yapmak kurallara aykırı" diye benim uçurulma ihtimalim geldi. belli de olmaz.
  • sildim arkadaş sildim ya deli ettiniz iki dakikada

tanım koyarım : aylık aranma hacmi 1 milyon ve uzeri olan domain değerlidir. satmak aptallıktır.