şükela:  tümü | bugün
 • çin’de 2013'te operasyona başlamış, amerika pazarına bu sene girmiş, mk802 modeliyle müzik zevkimi farklı bir noktaya getiren kulaklık markası.

  çinliler tasarım olayını geç de olsa öğreniyorlar.
  (bkz: huawei)
  (bkz: xiaomi)

  1more, türkiye’de ne zaman, ne kadar fiyata satışa çıkacak bilmem ama on ear bluetooth kulaklık arayanlara öneririm.

  edit: anarsist kuzu uyardı. tr’de de satışı başlamış. fiyatlar makul gibi. 1more.com.tr
 • bir arkadaş vesilesiyle essen’deki canjam fuarına katılıp standında zaman geçirdiğim marka. en çok öne çıkardıkları modelleri triple driver’dı. test ettim ve benden tam not aldı. şu an sennheiser momentum in ear kullanıyorum ama aklıma girdi bu alet. bu arada stant görevlisi tatlı arkadaş için de kaç şarkı dinledim belli değil. onu yerim.
 • xiaomi’nin yatırım yaptığını okuduğum kulaklık markasıdır.
  tasarımları güzel duruyor. mk802 adlı (neden böyle bir ad koyarsın sevgili kardeşim) kırmızı bluetooth kulaklığına tav oldum.
 • ismini tasarımcı şirketten alıyor, one more design diye geçiyor, ince eleyip sık dokuduktan sonra triple driver modelini aldım, silikon vadisinde tasarlanıyor çinde üretim yapıyor, ürün çok kaliteli, ses derinliği harika ama desibelcileri çok sevindirmeyecek. tasarlayanlardan 100, üretenlerden ise 80 dolara alabiliyorsunuz.

  5 yıldızlık bir kulaklık değil ama 4 hak ediyor... https://usa.1more.com/…ple-driver-in-ear-headphones
 • ...
 • kedilerim emektar sennheiser ie 8'imi parçalayınca geçtiğim hedenin markası. f/p'ye önem verdiğim için üç sürücülü modelini aldım. kutusu falan baya havalı ki diğer modellerden bazıları için de böyle sanırım. bi de tabi türkiye'de kendileri satış yapıyorlar, daha önce birkaç kez sahte kulaklık maceram olduğu için bu durum çok cezbediciydi. asıl önemli olan şey sesi tabi, onu da iyice bi değerlendireceğim.
 • kedilerim kablosunu parçalayınca aldığıma pişman olduğum kulaklığın markasıdır. arkadaşlar türkiye'de satış yapıyorlar ama telefonları var ne de mesajlarınıza cevap veriyorlar. kısacası satış sonrası hizmet diye bir olay yok.

  ben de ne yaptım, hesaudio.com'dan ibasso it01 aldım. kablosu değiştirilebiliyor ve belli bir standartta satılıyor. yani farklı markadan kablo takabiliyorsunuz. ayrıca kulaklık üniteleri de metalden yapılma. kısacası herhangi bir kazada tamir etme ihtimaliniz oldukça yüksek.
 • 3.5 mm jacklı versiyonunu satan varsa mesaj atabilir.