şükela:  tümü | bugün
 • çin’de 2013'te operasyona başlamış, amerika pazarına bu sene girmiş, mk802 modeliyle müzik zevkimi farklı bir noktaya getiren kulaklık markası.

  çinliler tasarım olayını geç de olsa öğreniyorlar.
  (bkz: huawei)
  (bkz: xiaomi)

  1more, türkiye’de ne zaman, ne kadar fiyata satışa çıkacak bilmem ama on ear bluetooth kulaklık arayanlara öneririm.

  edit: anarsist kuzu uyardı. tr’de de satışı başlamış. fiyatlar makul gibi. 1more.com.tr
 • bir arkadaş vesilesiyle essen’deki canjam fuarına katılıp standında zaman geçirdiğim marka. en çok öne çıkardıkları modelleri triple driver’dı. test ettim ve benden tam not aldı. şu an sennheiser momentum in ear kullanıyorum ama aklıma girdi bu alet. bu arada stant görevlisi tatlı arkadaş için de kaç şarkı dinledim belli değil. onu yerim.
 • xiaomi’nin yatırım yaptığını okuduğum kulaklık markasıdır.
  tasarımları güzel duruyor. mk802 adlı (neden böyle bir ad koyarsın sevgili kardeşim) kırmızı bluetooth kulaklığına tav oldum.
 • ismini tasarımcı şirketten alıyor, one more design diye geçiyor, ince eleyip sık dokuduktan sonra triple driver modelini aldım, silikon vadisinde tasarlanıyor çinde üretim yapıyor, ürün çok kaliteli, ses derinliği harika ama desibelcileri çok sevindirmeyecek. tasarlayanlardan 100, üretenlerden ise 80 dolara alabiliyorsunuz.

  5 yıldızlık bir kulaklık değil ama 4 hak ediyor... https://usa.1more.com/…ple-driver-in-ear-headphones
 • ...
 • bu markanın triple driver (e1001) kulaklığını almayı düşünüp “dur lan bakayım ekşi’de ne yazmışlar bununla ilgili” deyip başlığa gelen dostlarım. parasını denkleştirdiyseniz hiç vakit kaybetmeden bu kulaklığı alın geçin derim. ses kalitesinden pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.
 • kedilerim emektar sennheiser ie 8'imi parçalayınca geçtiğim hedenin markası. f/p'ye önem verdiğim için üç sürücülü modelini aldım. kutusu falan baya havalı ki diğer modellerden bazıları için de böyle sanırım. bi de tabi türkiye'de kendileri satış yapıyorlar, daha önce birkaç kez sahte kulaklık maceram olduğu için bu durum çok cezbediciydi. asıl önemli olan şey sesi tabi, onu da iyice bi değerlendireceğim.