şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üye alımları başlamış sitedir.
  converse, diesel, koton, ipekyol, hotiç, desa, derimod, columbia, tekin acar, saat&saat, gözgrup, maxmara, vetrina, zeki triko, kiğılı, samsonite gibi markaların yer alacağı bildirilmekte...

  http://www.haberturk.com/…-icin-ortak-sirket-kurmus
  http://sosyalmedya.co/bir-varmis-bir-yokmus/
 • önce mayısta açılacak dediler, sonra eylül başına ertelediler ekime geldik hala ses yok. belki de güçlenerek gelmek istiyorlar ama ilk izlenim açısından ulaşılabilir bir hedef koymak daha makul olurdu bence.

  kaliteli bir private shopping sitesi olmasını bekliyorum. zira arkalarında sağlam markalar var ama internet sektöründe de taşlar yavaş yavaş yerini bulmaya başladı. araya girip pastadan büyük bir dilim kapabilmek zor.

  yine de sözü geçen markaları sağlam indirimler ve sadece kendi kanallarıyla sunarlarsa başarı gelecektir.
  aynı markalar hem orada hem diğer ps sitelerinde çıkmaya devam ederse sıkıntı olur bence. netice de o sitelerin belli bir müşteri grubu var, oradan almaya devam edebilecekken alternatif bir kanala neden kaysınlar ki ?
 • insanda fena halde 5n 1k çağrışımı yapmaktadır.

  (bkz: serbest çağrışım)
 • benim yazmamı bekliyorlarmış herhalde. gün itibariyle beta yayına geçmişler. ilk izlenim genel private shopping siteleri yerine mağazaların online satış sitelerine benzediğini düşündürdü bana. gerçi fazla bakamadım çünkü sistemden attı beni. ve şu an girilmiyor siteye. normaldir aksaklıklr olacak elbette ilk günlerde.

  merakla beklemeye devam ediyorum.
 • (bkz: 1v1y.com)
 • reklam kokan hareketleri bir kez daha gün yüzüne çıkaran alışveriş sitesi.
 • kayıt sırasında şifreyi iki defa sormuyor. şifremi unuttum linki yok. kayıt sırasında bir hata yaptım sanırım ve siteye giremiyorum. benim hatam mı şimdi bu? :)
 • kullandıkları fotoğraflarda nedense manken "put gibi dur" talmatı almışcasına, kolları iki yana kapalı duruyor, yarasa kollu/kemerli vs ürünlerin görüntüsüne net ulaşılamıyor bu sayede.. ayrıca ürün sayfalarında belirtilen teslimat tarihlerine kesinlikle uyulmuyor.. mesela bazı markalar için hem sezon ürünleri ve hem de kampanya ürünleri var, sezon ürünleri için 3 iş günü içerisinde kargoya verilir demişler, kampanya ürünleri için de aynı ibare bulunuyor, kampanya bittikten sonra "ee geçti benim 3 iş günü sürem hani nerede ürün" diye sorduğumda (bunu da destek hatlarına mail attığım halde yanıtlamıyorlar ancak facebook sayfalarına yazarsanız hemen cevap veriyorlar) "o ürünün teslim tarihi 3 gün değildir, kampanya bittikten sonra 7 iş günüdür ve işte bu da gelecek haftaya denk geliyor" diye yanıt verdiler. kampanya sayfalarında böyle bir bilgi bulunmadığını; yazdığına bu kadar eminlerse bana screenshot göndermelerini istedim ama "kampanya bittiği için göremiyorsunuz aslında yazıyordu" gibi cevap verdiler.. yani bir öyle bir böyle, içerikler eksik, tarihler belirsiz, mailler cevapsız (facebook hariç, e orda herkes görebiliyo sorunlarını tabii ki ilgileniyor gibi yapıcaklar); daha olmamış kısacası..
 • an itibariyle markafoni de 129 tl'ye satılan hotiç çizme, 1v1y.com'da sadece 265 tl ! diye bir not da düşmeli bence sosyal medyacıları facebook sayfasına...

  zaten bi göz atınca, sosyal medya platformundan cıkıp, şikayet kutusu ve müşteri hizmetlerine dönüştüğü hemen gözlemleniyor...

  desa marka ayakkabılarda da markafoniye kıyasla fahiş fiyat farkları söz konusu. (minimum 80-90 hatta 135 tl lik fiyat farklarından bahsediyorum.)

  2 ayakkabı fiyatına 1 ayakkabı kampanyalarıyla online alışveriş sektörüne giren 1v1y.com'a sesleniyorum:

  tamam serbest piyasa da bu kadar mı serbest be (bkz: anacım)! günahtır!!!
 • tedarik için 1 hafta dedikleri ürün hakkında 10 gündür tedarik sürecinde yazan dandik site. uzak durun.