• 810 liralık çanta alabilen öğrencileri gösteren sitedir. hay maşallah.
  • senonda 140tl'ye satın aldığım bir ayakkabıyı şu an, üstelik %65 indirimle 160tl'ye satan kolpacı alışveriş sitesi.
    mağaza satış fiyatını bilmediğiniz ürünleri kesinlikle satın almayın, kazıklanmayın, beyin bedava.
  • az önce gönderdikleri maille ne mesajı vermeye çalıştıklarını anlayamadığım online ucuzcu sitesi, 602 değil, 408 değil taaaam 539 liraya indirmişler kol saatini, hatta bir tane de 611 den 414 e düşürüp sonra yetinmeyip 549 a çıkardıkları saat var, ne diyeyim, keşke hızını alamayıp da çok uçmasalarmış, 2. fiyatlardan 3.lere geçmeyelermiş iyiymiş...

ahanda mail, buyrun, şaşı bak şaşır...

http://e1302.hizliresim.com/16/1/jmwpz.jpg
  • şöyle bir mail attı bana;

"siparişin elimizde! siparişini merak edersen, siparişlerim sayfasından takip edebilirsin. siparişini en kısa zamanda kargoya verecek, verdiğimiz gibi de sana tekrar haber vereceğiz."

kesin fidye isteyecekler amk!
  • şu an herhangi bir paşabahçe mağazasına gidip 10tl'ye satın alabileceğiniz çay bardağını, %50 indirimle 11,90tl'ye satan kolpacının allahı.

oha lan ayıp, yani adam gidip baktığında nasıl olur ya ben %50 indirimle 11,90tl aldım ama zaten 10tl imiş demyecek mi, uyanmayacak mı yani açık açık kazıklandığına ve bunu bile bile sonsuza kadar sizden alışveriş mi yapacak?

allah sizi bildiği gibi yapsın ya, sabah sabah ticari zekanızla beni güldürdünüz, allah da sizi... neyse ya bana ne.

neyse ki çay içmeyi sizden öğrenecek değiliz.
  • bana ve çevremdekilere birbirinden defolu ürünler göndermesiyle içinden sürprizler çıkartmış sitedir.

koskoca hotiç in bu oluşuma ortak olmasının sebebi bu olabilir mi acaba? adamlar zaten satıyo, defoluları da böle elinden cıkarıyo olabilir mi bilemedim.

nası ya! ben ürünü geri gönderdiğimde kalite kontrolden geçiyo... geri alma ihtimallerinin onaya dönmesi 1 ay sürüyo, para iadesi ayrı bir 1 ay daha, toplam 2 ay içinde hakka hukuka kavuşuyosun.

peki ben bir ürün satın alırken niye kontrolden geçmiyo bu ürünler?

benim evdeki kontrolum ve ardından gerçekleştirdiğim red bana 1 dünya baş ağrısı yaratıyo!

faturanın arkasını doldur, sonra kargo cagır da gönder, gitti mi gitmedi mi 10 kere ara takip et, sonra paran bekle de 2 ay sonra geri yatsın da istersen bi kez daha dene şansını ki belki defosuzu gelir... o da kampanyaya denk gelirsen bir kez daha...

zaten siparişler dolu dolu 1 ay sonra geliyo, insan ne aldığını unutuyo vallahi. yazları kış, kışları yaz alışverişi yapmak gerekiyo bu siteden... ee o zaman içinden çıkan modası neresinde kaldı?

insan umut ettiğince yaşarmış ama ben artık umudumu kestim arkadaş!
  • 6 mart'ta verdiğim siparişi 19 mart'ta yeni tedarik edebilmiş, daha kargoya da verememiş. hızlarından başım döndü.
  • kesinlikle uzak durulması gereken alışveriş sitesi. ben ceremesini çekiyorum, sizler çekmeyin.
    hediye olarak şirketten bir arkadaşımıza çanta-ayakkabı 2li takım sipariş etmiştik. sipariş teslimatı herhangi bir gecikme yaşanmadan yapılmış olsa da, kutunun içerisinde çantanın bulunmadığını farkettik. ayakkabı da kalıba bağlı olarak ayağa uymadı. hemen müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüm ve çantanın gelmediği ayakkabının da büyük geldiği için iadesinin yapılacağımı belirttim. gerekli iade prosedürü hakkında bilgi verdiler ve iadeyi aynı gün gönderdik. buraya kadar eksik kargo dışında sıkıntı yaşanmadı.

iade akabinde, sitede iade takibi ile ilgili bir bölüm olmadığını farkettim ve müşteri hizmetlerini arayıp iademin durumu hakkında bilgi istedim kendilerinie ulaşmadığı bilgisini verdiler bir süre beklememi, yoğunluktan dolayı bunun olabileceği bilgisi verildi. halbuki iadeyi iade gönderdiğim kargo firmasından paketin ertesi gün teslim edildiği bilgisine sahiptim. kargo takip numarası ile tekrardan müşteri hizmetlerini arayıp bu bilgileri paylaştım ve para iadesinin yedi iş günü içinde yapılacağını söylerdiler.

yedi iş gününden sonra iade vs söz konusu olmaksızın, aynı ürün tekrardan, ve hatta iade ettiğim fatura ile birlikte geri geldi. onlara gönderdiğim kargo bana olduğu gibi geri gönderilmiş. şüphesiz teslim almayıp iade ettim.

yine firmayı arayarak nasıl bir sisteme sahip olduklarını ne iademi görebildiklerini ne de kendi hatalarından kaynaklı tekrar gönderdikleri kargoyu bile göremediklerini nasıl bir çalışma şekilleri olduğunu ve nasıl bu şekilde amatörce mağdur edildiğimi sordum ama ne yazık ki herzamanki gibi haklısınız iadeniz ulaşsın para iadenizi yapacağız gibi standart müşteri hizmetleri konuşmaları yapıldı.

aradan geçen yedi iş günü sonrasında halen iade gerçekleşmiş değil, artık müşteri hizmetlerini aramaya takatim kalmadı.

şahsen bu müşterilerini zerre kadar sallamayan, kuvvetle muhtemel sizi pişman edecek , uzak durulması gereken bu süpersonik siteden ruh sağlığınızı bozulmaması için alışveriş yapmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
  • 20 gün kadar beklettikten sonra "tedarik edemiyoruz" diye iptal ettikleri siparişinizdeki ürünü; yeni kampanyalarına koyarak -ellerinde olmayan ve tedarik edemedikleri bir ürünü- tekrar tekrar satmaya çalışan sitedir.. bu arada ürünlerin tedarik edilememesinden doğan "mağduriyetinizi" gidermek için hesabınıza yükleyeceklerini söyledikleri hediye çekini de yüklemezler.. maillere cevap vermeyen, müşteri memnuniyeti kavramından yoksun ve gönderemedikleri ürünler için (ki neredeyse bütün kampanya ürünleri diyebilirim -facebook sayfalarındaki şikayetlere bir göz atın) müşterilerinden özür dilemekten aciz bir sitedir. ellerinde olmayan ürünleri satışa çıkararak, müşterilerinin kredi kartılarından ücretlerini tahsil edip; sonra da bir türlü geri iade etmemesiyle tanınacak ve bu gidişle yakın zamanda batacak olan oluşumdur.. kesinlikle uzak durun!
  • mağazaları gezecek vaktim olmadığından dolayı istediğim supergaları bu sitede görünce aldım. rengin 41 numarasını bulmak hayli zor çünkü. piyasaya fiyatı 130 iken, burada 100 tl olduğunu da görünce ben de dayanamadım ve aldım.
    sipariş sürecinde hiçbir sıkıntı yaşamadım. ancak ayakkabı ikinci haftasında minik minik açılmaya başladı, hadi neyse olur böyle dedim daha henüz bir ay oldu ve lacivert olan ketenin rengi iyice solmaya başladı, ayakkabı yanlarından ciddi anlamda açıldı. müşteri hizmetlerini aradığımda "gönderin, bir bakalım ama değişim olmaz büyük ihtimalle" diye bir cümle duyunca delirdim tabii. ardından iş yerinde bir arkadaşın aynı siteden 250 tl'ye beymen çanta aldığını ve onun da çakma olduğunu söylemesi üzerine iyice delirdim tabii. ve yoğun araştırmalar sonucu şu sonuca vardım.
    bu sitedeki ürünlerin bir çoğu orjinal değil. benimle benzer sorunları yaşayan öyle çok kişi beliriverdi ki çevremde. bu adamların yaptığı resmen sahtekarlık. ürünleri arasında kaliteli de vardır elbet ama artık benim ve çevremdekilerin şansından mıdır bilemem bize böyle denk gelmiş.

bir daha değil bu siteden alışveriş yapmak, sayfasını dahi açmam.
hesabın var mı? giriş yap