şükela:  tümü | bugün
  • yazar adaylığından yazarlığa terfi etmiş bir ekşi sözlük yazarı.
    üslubuna sağlık.
  • karikatürümsü anlatım tarzına sahip bir yazar. hoşgelmiş. *
  • takip edilesi yazar. senyazmazsanbenyazmazsam mı ne var ya, hah işte onun değişiklisi.
  • aylardan sonra , ikinci - kullanıcı adı altı entry'si- ni yazdığım için mutluluk duyduğum yazar.
    kendisini tanıdığım ilk günden beri daima olumlu şekilde sergilediği tavırlarıyla, üslubuyla, saygısı ile, nezaketi ve ince fikirli oluşuyla, açık sözlülüğü ve samimiyeti ile, yardımsever hâliyle benim için çok değerli bir insan oluvermiştir.
    yeri gelir, yıllarca tanıyor olduğum arkadaşlarıma dahi anlatmadığım konularda dertleşirim kendisi ile. ve bilirim ki elinden geldiğince seve seve fikir verir bana, beni sabırla dinler, kıymetli vaktini ayırıp düşüncelerini dile getirmekten kaçınmaz.
    kilometrelerce uzakta olsa da, sözlük aracılığıyla onun gibi bir arkadaşa sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. iyi ki varsın değerli badi'm.

edit akbayram: imlâ
  • passolig ortağım yazar:)
  • kendisini tanımam,etmem.ama yazdıklarıyla şu sözlükte bana en yakın gelen yazardır.
  • sevmek fiilinin adeta vücut bulmuş hâli olan yazar. öyle çok seviyor ki, onun sevdiği insan her kimse çok şanslı olduğunu bilmeli.
  • (bkz: #68904728)

"hayır adamın takımındaki en iyi oyuncu kyrie, 25 yaşında yan rol bir nba oyuncusu henüz."

eğer takibin bu kadarsa sen basketbol falan takip etme, futboldan devam. curling de güzel bir opsiyon.