şükela:  tümü | bugün
  • 2:22
    30 haziran 2017'de vizyona girecek yönetmeni paul currie olan bilim kurgu.
    trailer'ı ayrı şahane olan filmin başrolünde game of thrones'dan gözümüzü gönlümüzü açan michiel huisman var.
    sinemaya aşık biri olarak trailerdan sonra ilk görüşte aşka bi kez daha inandım..
    2:22 imdb
    kimseyi bulamazsam yalnız gidip izleyeceğim..
  • memento havası var sanki...
  • vizyona girdiği gün torrent'e webdl sürümü düşmüş. enteresan.
  • bok gibi.
    gizemli yapcaz derken komikleşmiş, oyuncular desen becerememiş.
    her şeyi birbirine bağlama isteği

no no
  • idare eder bir film olmuş.

beş buçuk verdim.
  • filmin afisinde "yuzlerce kisinin hayati bu sirrin cozulmesine bagli" yaziyor. ahaahah film o kadar kotu ki, afisi hazirlayanlar bile oturup sonuna kadar izlememisler. filmi izlerseniz ne demek istedigimi anlarsiniz ama bence izlemeyin cunku 5 para etmez.
  • kötü bir film üstelik daha önce de yazıldığı üzere afişinden fragmanına varan kadar yanıltıcı bir tanıtım çalışması yapmışlar bu nedenle hayal kırıklığınız artıyor. iki saatlik filmin sadece ve sadece ilk beş dakikasında uçakları ve son dakika önlenen bir uçak kazasını görüyoruz ki konuyla ilgisi yok diğer taraftan 2 dakikalık fragmanın yarısında uçaklı sahneler yer alıyor ve bir şekilde adam yolcuları kurtaracak filan sanıyorsunuz.
  • eski bir aşkın şimdiki ruhlarını konu eden film.
  • sonuna kadar keyifle izleyeceğiniz güzel kurgulanmış gizem dolu romantik bir film. asla karışık bir olayı yok enteresan yorumlara bakmayın izleyin! ben şahsen çok beğendim.
  • başta heyecanlandıran, sonlara doğru sıkan film. ilk yarısından sonra tempo düşüyor. "jason" karakterini görene kadar filmi sevdim. sonrası keyif vermedi. yine de michiel huisman için sonuna kadar izledim.

kurgu zayıf, aşk sahneleri ve müzikler on numara.