• haydi hepimiz maaşımızla ilgili başlık açalım. ayrıca
    (bkz: 2870 tl para mı lan)

t: 600 küsür dolarla geçinememesi normal olan yazar isyanı
  • trollse komik değil, gerçekse daha da komik değil başlıklı yazının sahibi erkektir.
  • onla geçinemeyen bunla nasıl geçinsin demeyin.hayat ye-iç,yol,kira,fatura öde değil.eğlenmek, gezmek, içmek,tatile gitmek,arada farklı şeyler satın almak hak ettiğimiz zevkler.bu konular konuşulurken hayatında zevk olmayan çomarlar tepemize çöktüğü için bunları yapamıyoruz demeye utanır olduk.
    kısacası robotlaştırılmış kölelere her türlü yeter bu para ama insan olana asla.
  • yaklaşık 2 katı ile geçinemeyen bekar erkek olarak görüyor ve artırıyorum
  • evden işe yürüyorsa gayet de geçinebilir. tek başına yaşasa dahi :
    1000 tl kira
    45 tl internet
    50 tl elektrik
    50 tl su
    50 tl doğalgaz
    50 tl telefon
    800 tl mutfak (200x4)

2050 tl eder, kalan 820 tl ile de diğer giderleri varsa onları karşılar. eklemediğim giderler için yeşillendirin.
  • 700 tl kira
    110 tl telefon faturası ( telefon alımı sebebiyle )
    80 tl elektrik
    20 tl su (9 ton)
    72 tl internet ( vodafonenet 50 mbit hız internet 250 gb adk)
    100-150 tl aylık kahvaltılık masrafı
    400 tl sigara 13x30 = 390 marlboro touch.
    300 tl doğalgaz ( 6 ay ortalama)
    250 tl yol masrafı.
    ortalama 2 bin tl standart giderim varmış.
    daha öğlen ve akşam yemeği yok. öğlen evde bir şeyler hazırlasam akşama dışarı çıkmak istiyorum zira sürekli duvara bakarak yemek yemek adamı delirtiyor.
  • maaşın yarısına yakınını kızları düşürmek için harcadığından geçinemeyen -zorla- bekar erkek, olabilir?
  • ülkemizde bekar bir çalışanın ''aylık yaşama maliyeti'' 2.122 tl olarak hesaplandığından daha da haklı hale gelen erkektir.
  • istanbul’da yaşıyorsa zaten geçinebilmesi ayakta alkışlanacak olaydır.
  • 5500 ile geçinemiyorum, bi de ailemin yanında yaşıyorum. araba kredisi, vergisi, mazotu, kredi kartları yetmiyor amk parası.
hesabın var mı? giriş yap