şükela:  tümü | bugün
 • 20:45'te başlayıp a spor'dan canlı yayınlanacak olan uefa şampiyonlar ligi 2017-18 sezonu üçüncü ön eleme turu rövanş maçı. belçika'daki ilk maç 3-3 bitmişti.
 • başakşehir'in tur atlayacağı karşılaşma. olm bizim vergilerle kurdunuz takımı, bari kar ederseniz bize de temettü dağıtın la ?
 • o kadar iplenmeyen bir takım ki maç günü, hatta maçın başlamasına 6 saat kala başlığı açılmıştır. eee burası istanbul paşam, sen buyuk istanbul takımlarını aşağılar ve yetmez o takım taraftarının parasıyla takım kurarsan seni kimse sevmez. hiçbir zaman büyük bi kulup olamayacaksınız sayın gumuşdağ. sosyal medyadan 'şaka' yapmak, küskü yemeye benzemeyecektir.

  umarım elenirsiniz ve şl geliri tek başına beşiktaşa kalır.

  not: pazu bandı musleraya spor.

  edit: aşağıda biri hükümet yalakalığından falan bahsettiğimi sanmış. gerçekten yazılanı anlamakta güçlük çekiyor insanlar. olm bak bu adamlar takımı akbile 30 kuruş zam yaparak, ispark'ın gelirlerini buraya aktararak falan kuruyor. yani benim bastığım akbilden, ötekinin park ettiği arabadan aldığı parayla. daha açık söyleyeyim, belediyenin halka geri dönüş olarak sunması gereken parayı, kulübe yatırıyorlar. ne için? alt yapı? tabii ki hayır. yetmiyor bir de çemçük ağızlılar çıkıp sosyal medyadan "şaka" falan diyor, aklı sıra kin güdüyorlar. he yok illa hükümete yalakalıktan bahsedeceksek düşen takımda, şampiyon olan takımda aynıdır o konuda benim gözümde. vergi affı? trabzon ve bursayı da hatta eskişehir gibi anadolu kulüplerini de biliyoruz...
 • büyük ihtimalle turu geçeceklerdir 3-3 gibi bir skordan sonra evde turu vermek ayıp olur zaten.. ama maçın belirleyici unsuru şu olacak 3-3 gibi bir skora güvenip abdullah avcı maça skoru korumak için mi çıkacak galibiyet için mi çıkacak.. bence galibiyet parolası ile çıkılmalı.. deplasman golü avantajınızda olsa 60 lara 70 lere 0-0 la gelinecek bir maç başakşehiri strese sokar.. brugge zaten çaresiz saldırmaya oynayacak.. avcının kontralarla her türlü işi bitirebilir diye düşünüyorum.. yeter ki kapanmasın..
 • club brugge çok pis frikik atıyor. 0-0'a yatarsak 90'da takarlar bir tane frikikten çıkaramayız.
 • seversiniz sevmezsiniz ama cimbomun daha temmuz ayında elendiği avrupa'da başakşehir'in en azından avrupa ligi gruplarına kalması zaruridir. o yüzden bugün turu geçecek bir skor almalarını temenni ediyorum. yenilmeyin amk bi zahmet.
 • karşılıklı gol var seçeneğinin parayı kazandıracağı mücadele.
 • ev sahibinin galip gelerek turu alacağını düşündüğüm maçtır.

  buraya girip başakşehir'in aldığı hükümet desteğinden dem vurup bok sallayan üç büyük taraftarı yazarlar mevcut. hiç söylemezler silinen borçları, yalanan yetkilileri, çevirdikleri kataküllileri.

  en az başakşehir kadar iktidar koynundasınız boşuna debelenmeyin haklı çıkmak için.
 • sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan tarafından da izlenecek maç. adam hangi stada gideceğini iyi biliyor vesselam.
 • başakşehir'in avantajlı olduğu maç.

  ayrıca club brugge antrenörünün yaptığı şu açıklama, ibreyi iyice başakşehir'e çevirmiş durumda bence.

  edit: hahaha ulan tudor neye el atsan kuruyo