şükela:  tümü | bugün
  • mizah yaptığını zanneden oluşumun paylaştığı rezil capsdir
    https://mobile.twitter.com/…tus/1025059544618201088
    silerler diye bir de
    https://hizliresim.com/pnbbym
    bakın mesele parti falan değil hay içine edeyim hdp'nin de chp'nin de.mesele yaptıkları şeyin çirkin durması ve bunu hala sayfalarında yayınlaması
    edit:oha lan bunu bile savunan o..çoçukları varmış.bunu paylaşmakta amacım misvak denilen paçavraya karşı dava açılması.halkı birbirine düşüren 11 aylık yavrucağın üzerinden siyaset yapan bunu mizah malzemesi yapan dergi bile savunuluyor yazıklar olsun
  • acilen kayyum atanması gereken dergicik
  • hdp ye oy atan gençleri üzen capsdir
  • normal bir hukuk devletinde halkı kin ve düşmanlığa teşvikten 50 kere kapatılmıştı.

edit: akşamdan beri açıklama yapmaktan sıkıldım. bu entry chp ayrı tutularak yazılmamıştır. söz konusu caps akp ile ilgili olsa da tepkim aynı olurdu. ölümler üzerinden birileri açık hedef gösterilerek siyaset ve mizah yapılmaz. geçmiş entrylerde de yazdım şimdi de yazıyorum. bu iki can üzerinden akp’ye sataşan chp’linin de chp’ye sataşan akp’linin de gözümde pkk’lı teröristten farkı yoktur. siyasetinizi şehit ismi şehit resmi kullanmadan yapın!
  • davullarla zurnalarla karşılayanlar, o eyp'leri döşerlerken kafalarını kuma gömenlere, "sayın öcalan" diyenlere de bir kınama benden.
  • taciz ediyor veya zarar veriyor - korumalı bir kategoriye karşı nefret söylemi içeriyor olarak şikayet edilmesi gereken iğrenç görsel.

askerimizin bebeğini ve eşini şehit eden bombalar, muhtemelen çözüm süreci sırasında döşenmiştir. bu da bombaların hangi evden çıktığını açıklıyor ama kimse bu konu hakkında insanları galeyana getirmiyor, iftira atmıyor. insanların acılarıyla hamur gibi oynamayı bırakın.
  • şikayet edip twitter adresini kapattırma zamanı gelmiş bunların. açıkça suç içeren bir çalışma.
  • ahlaksızlar!

her şeyi siyasi malzeme yaptınız bari anne ve bebek şehitlerimizi yapmayın. yeter!

chp'ye oy vermiş on milyonu aşkın insan var ülkede. on milyon insana iftira edemezsiniz, böyle bir hakkınız yok. ettiğiniz zaman ne yapmış olursunuz biliyor musunuz? pkk'yla aynı yola girmiş olursunuz, ülkeyi bölmüş olursunuz.

misvak dergisi kapatılsın yerine misvak ağacı dikilsin. bu insanlık değil, bu siyaset değil, bu safi ahlaksızlık.

edit: "ahlaksız olan, caps ile suçlananlar mı yoksa capsin içeriğini bu şekilde hazırlayanlar mı?" * diye sorulmuş. sırf akp milletvekili almasın diye pkk'yla gereğinden fazla yakın olan hdp'yi meclise sokmak gerzekçe bir politika * ama provakatif bir üslup kullanıp oraya "chpli her evden" yazarsan olmaz kardeşim. benim hiçbir partiyle işim yok, inanmayan entrylerime bakabilir. ama ülkeyi bölecek bir capsi onaylayamam. eleştir hdp'ye emanet oy verenleri ama eleştirini düzgün yapacaksın.