şükela:  tümü | bugün
  • çek bi cincon bakalım.. şu 6sye bir kez de uefada koyalım..
  • umuyorum ki galatasaray, royal antwerp ile eşleşir allahım harika olurdu. en azından boşa yenilmemiş olurlardı. *
  • oha daha playofflar mı var. bu sene direkt uefa gruplarına katılım hakkı elde edemedik mi? ölmüşüz, ağlayanımız yok.
  • hem fenerbahçe hem galatasaray’a güçsüz rakipler gelsin de azcık ilerleyelim.
    t: türk takımları için şanslı geçmesi gereken kura çekimi.
    not: alex10combrspor.
  • uefa'nin sitesinden izlenebilen kura cekimi.
    link
  • gs, randers fc ile fenerbahçe neftçi/helsinki eşleşmesinin kazananı ile eşleşti.
  • umarım neftçi kazanır ve bakü'de fener'i izleriz. neftçi'yi zayıflamış oly karşısızında geçen hafta izledim. fener ne kadar zayıf olsa da, tecrübesiyle kazanır diyorum
  • çok değil 5 - 6 sene önce psv, benfica gibi takımlarla eşleşince dişimize göre derdik, şimdi adı sanı duyulmamış mahalle takımlarına acaba diyoruz. bizi bu hale getirenlerin allah belasını versin.

not: bjk
  • gs antwerp, alkmaar ve randers arasından fatih terim balıyla en rahat olanı randers'i çekti. üstelik adamların en iyi 2 oyuncusu transfer yapmış. st.johnstone, randers yolunda gs avrupa ligine kalır.

fb ise neftçi-helsinki maçının galibiyle oynayacak. neftçi şampiyonlar ligi elemelerinde olimpiakos'u biraz zorladı. helsinki finlandiya şampiyonu ve avrupa şampiyonasına giden finlandinya milli takımından oyunculara sahip. fb bence gs'ye göre liginin şampiyonuyla eşleştiği için deplasmanda zorlanabilir. ama turu geçecektir.
  • cinconu bilemem de helsinki fenevi tokatlar gibime geliyor