şükela:  tümü | bugün
  • antalyalı suserler için beklenen haberi verme görevi bu sefer şahsıma düştü.

halka seslenişime 13 ekim 2017 antalya zirvesi'nin özetiyle başlamak istiyorum. organizasyon ekibi olarak güzel organize olduk, gelen suserler de muhabbeti kaliteli, yüzleri güler, kahkahası şen insanlar olunca 2-3 saatte biter yea dediğimiz zirve sabahlamalı bir hal aldı. bir çok insan tanıştı, kaynaştı, muhabbetin dibine vurdu. geceyi eğlenmeden, en azından tebessümsüz terk eden olmadı sanırım. mekan sahibi olarak elimizden geldiğince ikramlar yapıp fiyatları da makul tutmaya çalıştık ki zirveye gölge düşmesin. katılım beklenenden yüksek oldu, listede adı olup gelmeyenlerin yerine spontan gelen arkadaşlar bir nevi son dakika oyuna girip galibiyet golü atan yedek forvet performansı verdiler.

kıssadan hisse ilk zirve çok iyiydi. zirve ardından gelenler "ikincisi ne zaman?", gelemeyenler ise "ikincisi ne zaman?" diye sormaya başladı. gelemeyenlerin ses tonları, yazı stilleri daha buğulu ve ilkine gelememekten ötürü kırgındı.

parola58 event&organizasyon&gıda&turizm&otomotiv ltd.şti.a.ş. o günden beri ekibi toplayıp ikinci zirvenin planlarını yapmaya başladı. tarih olarak 2 aralık 2017, saat 20:00'yi belirledik. mekan yine bizim mekan: jungle bar.

bu sefer biraz da atraksiyon olsun diyoruz ama onun duyurusunu tarih yaklaşınca yapacağız. genel konsept yine sohbet, muhabbet, tanışma, kaynaşma tandanslı olacak. ilk zirveye katılamayan arkadaşlardan özellikle bu zirvede kendilerini göstermelerini bekliyorum. *

bilgi almak ve fikir vermek için yine bana ulaşabilirsiniz. çaylak arkadaşlar için de mail adresimiz aktif olacak: junglebarantalya@gmail.com.

edit: ulaşım konusunda yardımcı olacak arkadaşlarımız var. (bkz: #72488978)

edit2: detaylar belli oldu. (bkz: #72504473)
  • yine yeni yeniden...
  • bu sefer ankara'dan katılacağım zirve kehkehmehmeh
  • antalya'ya 6 aynara verdim zirve yapacağınız tuttu.

tşk..
  • bir ayı kalan zirve ve henüz başlık gündeme girmemişken katılım oranı heyecanlandıran seviyede gözüküyor. ilk zirveden çok fire vereceğimizi sanmıyorum; ısparta'dan gelen çocuklar bile tekrar geleceklerini ilettiler. bu gidişle üçüncü zirve taşlarla ve sopalarla yapılacak ya da mekana kaçak kat çıkıcaz. *
  • ilk zirve gayet iyiydi. dışardaki muhabbet olsun, içerdeki müzik olsun, içecekler, personel ilgisi, tanışma-kaynaşma derken çok keyifli geçti. o günden sonra mekana bir kaç konser ve muhabbet için gittiğimde de gayet memnun ayrıldım. zirveye kadar plan program değişmezse bu sefer 3 badimle katılacağım. nuri alço içip kafamın üzerinde döneceğim.
  • bir ay kalmış zirvedir. ilki kadar güzel olacaksa bu sefer finalinin mevlana çorbacısında yapılmasını teklif ediyorum.
  • yaz kış farketmez antalya zirve affetmez...
  • ilki muhteşem geçen zirvenin devam filmidir. ikincisinin de muhteşem geçeceğinden zerre şüphem yok.
  • bu seferkine yetişemeyeceğim zirvedir. ancak ocak'ta düzenlenene iştirak edeceğim, korkulu, acayipli mevzuları canlı canlı anlatacağım.*