şükela:  tümü | bugün
  • premier lig 15. hafta maçı.

manchester 4. dakikada 0-1 yaptı.
  • lingard ile 0-2 olan maç.
  • arsenal yine siki tutacak belli oldu.
  • türkiye liginin 34 haftasındaki en güzel pozisyonları toplayıp kolaj yapsan şu maçın ilk yarısı kadar zevk vermez. net.
  • olağanüstü bir ilk yarı izlettiren maç. arsenal oyuncularının cenabet olduğunu düşünüyorum. toplasanız bir sezonda bu kadar karambol olmuyordur, hepsi bu maçın ilk yarısına toplanmış, adamlar bir türlü atamadı. olmayınca olmuyor hakkaten, ilk yarı istatistiklerine bakarsanız anlarsınız.
  • öyle bir maç ki, arsenal bazı anlarda manchester kalesi önünde kamp kurmuş oluyor, şut geliyor de gea çıkarıyor, bir tane daha geliyor defans önlüyor, sonra orta yine şut: az farkla aut! şundan en az 3 tane oldu galiba. ikinci yarı da böyle olursa iki üç gol daha olur gibi.
  • bence futbol tarihinde tüm zamanların en zevkli ilk yarısı yaşandı, hangi ara ilk yarı bitti anlamadım.
    işallah ikinci yarıda böyle geçer.
  • arsenal sahalarda belki de daha önce hiç görülmemiş bir asistle golü buldu, hemen sonra manchester sonra yine arsenal kaçırdı. ben de son zamanlarda pek seyretmiyorum maç ama fırsatınız varsa kalan dakikaları kaçırmayın derim!
  • arsenal taraftari değilseniz son yılların en keyifli maci
  • son zamanlarda izlediğim en keyifli maç. ayrıca şuana kadar arsenalin yuzde yuzluk diye tabir edebileceğimiz dört net pozisyonu kaçırdıği maç. de gea neler neler çıkarttı. manu rakip sahada yaptığı presler sayesinde ilk dakikalarda skoru iki sifir yapti ancak arsenal iki sifirdan itibaren oyunu domine etmeyi başarıyor bu kadar talihsiz olmasalardi simdiye kadar ône bile geçmiş olabilirlerdi zira yeterli sayida net pozisonlari buldular gol için. bjk nin bu akşamki kaçırdığı goller bireysel hatalar nedeniyle idi ancak arsenalin kaçırdıklari. bildigin şanssızlık