• beşiktaş'ın kazanmayı hak ettiği maç.
  • besiktasli oldugum icin soylemiyorum ama besiktas'in galatasaray'i cok fena rezil ettigi mac.

besiktas butun ikinci yari boyunca sagdan geldi. kacan gollerin onemli bir kismi sag kanattan. (galatasaray'in solu) tudor gercekten gerizekali olmali ki o kanadi kapatmadi. bu mactan bu adami savunabilecek galatasaraylilar da onun kadar gerizekalidir kanimca.
  • galatasaray'ı rencide ettiğimiz maç. yanlışım yoksa kaleye otuziki şut çektik.
  • beşiktaş’ın şovuyla biten maç. maçtan sonra sadece beşiktaşlıların yazması gereken entry, tabi galatasaraylılar da ağlayabilirler.
  • şampiyonlar liginde bir maç kala rahatlayan beşiktaşımız'ın galatasarayla alenen taşak geçtiği, gururunu incittiği, döndürüp döndürüp yağladığı bir maç... 35 gol esprisi yapan galatsaraylılar'ın maç sonunda 35 gol yemeden maçı bitirdiği için ter sildiği, mabedimizde sex on the beach! seslerinin yankılandığı bir müsabaka...

gomis kral mq
    başakşehirle çekişmek kolaydı dimi tinerciler mq
    qral geri döndü mq!
    leipzig genç, porto eski porto değil, monaco ölmüş mq!

fenerbahçe, trabzonspor, beşiktaş ve başakşehir maçlarından sonra galatasaraylılar şu rezil takımlarını şu an bir leipzig, porto karşısında hayal etsinler artık da bir süre sussunlar yalvarırım... tamam otelinizde ağırlayıp size istnabul'da defanslarını açan anadolu takımlarını güzel yeniyorsunuz anladık!!!
  • skorun gs'yi sevindirdiği bjk'yi üzdüğü maç.
  • 3-0 iyi yırttığımız maçtır. abartmıyorum çok rahat 8-9 olacak maçtı. beşiktaşı tebrik ediyorum.

sanırım tudor istifa diyenlerin ne demek istediğini anladım. gs oyundan kopunca maç içinde sıfır reaksiyon gösterdi. resmen izledi kendisi.

yani iyi bir antrenör olur kendisinden ama maalesef takıma maç esnasında sahip çıkamıyor.

böyle defans olmaz bu ne yahu. topu alan muslera'nın önünde. yazık valla.

moraller bozuldu ama dünyanın sonu da değil devre arası transfer ve daha kontrol sahibi bir td ve iyi fikstürle şampiyonluk şansı devam ediyor.

enseyi karartmayın hemen tebrik edelim bjkyi önümüze bakalım
  • nasil desek?

besiktas'in gs'i bu kadar itin götüne soka cikara, fallafos ede ede yendigi mac olmustur.

yatin kalkin q7 ve oguzhanin dangalakliklarina dua edin, 6-7-8'e giderdi bu mac.
  • beşiktaş'ın oyunun her alanında her dakikasında üstün olarak oynadığı, tarihi farkı kaçırdığı, hakederek kazandığı maç. alvaro negredo'nun attığı gol de günün ayrı sevindirici anı oldu.
  • yenmek ayrı da sahadan silmek daha bir keyifli olan maç.
hesabın var mı? giriş yap