• müşteri odakli calismayan firmalarda artık rutinleşen mağduriyet vakalarından biri

konudan bağımsız olarak;
    mail yuzunden 5bin tl zarar ugrayana kadar bi mobil modem alınsaymış keşke
  • arkadas interneti yok diye
    ulkede isyan cikarmamizi,
    hukumete darbe yapilmasini,
    abd ve rusyanin sorunlarini bir yana birakarak bu konu icin cozum aramasini,
    jedilarin sithlere saldirmasini,
    avengersin toplanmasini falan bekliyor.

ne yapalim kanka öldürelim mi adamlari?
    git konus alla alla
  • uydunet ile bu yaz istanbul'da iki günde nakil işlemi yaptırmış biri olarak millet nelerle boğuşuyor dedirten olay.

bu arada nakil işlemim modemim olmadığı için iki gün sürdü. yoksa bir günde hallediceklerdi.
  • türkiye'de hizmet sektörlerinin tamamınına yakınının hizmet etmek olayını (bkz: bahşetmek) olarak algılamasından kaynaklı yeni bir rezalettir.
  • iki secenek burda senin onunde var. birincisi ya adamlari beklerken tuketici hakem heyetine sikayet olusturursun ve gecikmeden dolayi zararini kanitlayip talep edersin. sonucta bu konusmalar hizmet kalitesi geregi ! kaydediliyor. ikincisi cayma bedelini odersin yeni hat baglatirsin ustune gene bu surede gecen zararini belgeleriyle kanitlar cayma bedeli ve zarar icin dava acarsin
  • bir gün faturayı geciktirince hizmeti kesen d smart, verilmeyen hizmet olmasına rağmen neye dayanarak cayma bedelini almak ile tehdit ediyor. hukuksuzluk ülkenin her sathına işlemiş ve onlar da bu hukuksuzluktan nemalanıyor.
  • sistemdeki dolandırıcılıklardan bir tanesi.

çok benzerleri defalarca başıma geldi. telefondaki hizmet yetkilisinden başlarındaki supervizörü bağlamalarını istedim, bağlamamaya çalıştılar. müşterileri olduğumu ve görüşmeye hakkım olduğunu söyledim. hatta kalite standartları için ses kaydı aldıklarını ve bu şekilde bir yaklaşıma devam ederlerse kendilerini şikayet edeceğimi söyledim. neticede yarım saat civarı telefonda beklemeniz gerekiyor ama bekleyin, bağlasınlar ve supervizörle konuşun. hakkınızı arayın, nasıl hizmet alamadığınızı anlatın.
  • tam entryi okurken salondan babamın dsmart müşteri temsilcisine isyan ederek konuşmalarını duydum.
    bu adamlara bulaşan bin pişman sanırım.
    adamın ulusal kanallarını bile kesmişler.
    sorunlarımızın çaresi, kendilerini gördüğümüz yerde yol değiştirmek, hiç bulaşmamak, para kazandırmamak.
  • d smart'tan sonrasını okumadım.

not: bildiğim kadarıyla tüm internet sağlayıcılar türktelekom alt yapısını kiralık kullanır. d smart bayiniz akıllı ise türktelekom yazışmalarını doğru yapar, takip eder ve geçiş olur. bayi keko ise kendinizi de yırtsanız, olayı çözemezsiniz. çünkü, türktelekom ve diğer tüm firmalar bağımsız çağrı merkezlerini kiralık kullanırlar. çağrı merkezini her aradığınızda, herşey sil baştan başlar ve size her aramada farklı bir çözüm ve öneri sunulur. fakat bu sanal bir öneridir çünkü kiralık çağrı merkezi memurunun tek derdi, konuşmayı en kısa sürede size sonlandırtmayı başarmaktır. böylece eksi puan almaktan kurtulmak için "sorun çözüldü" raporunu tıklama hakkı olur ve üstelik kotasını doldurarak puan da alır. sistem kör deneysistemi gibi arkadaşlar.

tek tavsiyem: o bayiyi değiştirme şansınız olmadığı için o mahallede dsmart internet kullamayı düşünmekten vaz geçin. ben 3 ay mücadele ettim, ne para geri alayabiliyorsun ne hizmet. çünkü bu işin tekeli, özelleştirilmiş türktelekom. en ufak bir eksiklikte, düzeltmeden transfer talebini reddetme hakkı var ellerinde.
  • d smart ın dolandırıcıları
    yaya bırakacak adeta bir
    teşkilat olmadığını bilmeyenin
    kalmamasıdır.
    biz de yakamızı kurtaramıyoruz.
    en iyisi apartman çatısından oldu mu hanıım!!
    diye bağırmak.
hesabın var mı? giriş yap