*

şükela:  tümü | bugün
 • 23 kasımdan beri nakil olan internetimi aktif hale getirememis orospu cocugu serefsiz sanal mafya d smart.

  23 kasimda nakil islemi baslatilip 10 gun gecmesine ragmen taşşak geçer gibi bugün servis gelecek yarın servis gelecek diye hala oyalanıyorum . uzay cagindayiz internet baglantisi icin ne kadar sure beklememiz gerekiyor ?

  madem benim internetimi baglamiyorsunuz iptal edin baska operatorden internet baglatalim diyorum tahahut bozma bedeli istiyorlar . sikmedigim orospuya neden para vereyim olm ne hizmet var ne sorun odakli calisma var. bana tahahut edilen hizmeti veremeyip ustune bir de tahahut bozma para istenmesi gercekten komik.

  ama sasirmiyorum muz cumhuriyetinde boyle trajikomik olaylar yasanmasi normal.
 • 23 kasımdan beri nakil olan internetimi aktif hale getirememis orospu cocugu serefsiz sanal mafya d smart.

  23 kasimda nakil islemi baslatilip 10 gun gecmesine ragmen taşşak geçer gibi hala oyalanıyorum . uzay cagindayiz internet baglantisi icin ne kadar sure beklememiz gerekiyor ?

  madem benim internetimi baglamiyorsunuz iptal edin baska operatorden internet baglatalim diyorum tahahut bozma bedeli istiyorlar . sikmedigim orospuya neden para vereyim olm ne hizmet var ne sorun odakli calisma var. bana tahahut edilen hizmeti veremeyip ustune bir de tahahut bozma para istenmesi gercekteb komik.

  ama sasirmiyorum muz cumhuriyetinde boyle trajikomik olaylar yasanmasi normal.
 • yıllar evel benim de yaşadığım rezalet. nasıl mı çözdüm? üstüne para bile almıştım.
  #40220857
  belki yardımcı olur.
 • d-smart net ile ilgili son zamanlarda bir sıkıntı mevcut. bende 9 kasımda vdsl'e geçmek için başvuru yaptım , uzun uzun şartları okudular onayladım , modem istedim fakat ne bayiye bir modem yönlendirmesi var ne de tarife değişikliğim gerçekleştirildi. ne kadar daha beklemem lazım dediğimde de en kısa sürede deyip duruyorlar. en kısa süre nedir diyorum zaman veremiyoruz diyorlar. adamlar zaman tanımına dahi kafa tutuyorlar. bizi pek sallayacaklarını düşünmüyorum. ben btk şikayeti yaptım bekliyorum. daha önceki sorunum da btk şikayeti sonrası çözülmüştü.