şükela:  tümü | bugün
  • maçın henüz ilk yarısında tosic reyisin son anadolu takımları bükücüsü gomise alay edercesine çalımlar atma hadisesidir. zafer sarhoşluğundan ötürü yaptığı şık hareketlerin unutulduğunu düşünüyorum. umarım en kısa zamanda videosu düşer. maçın en keyifli anlarından biriydi.

edit: tosicin gomisi bakkala yolladığı anlar

kemal trophy arkadaşımıza teşekkürler
  • gomis'i maçtan koparmış harekettir.

helal lan tosiç.
  • pozisyon ilk yarıda beşiktaş yarı sahasında yaşanıyor. benzer bir pozisyon ikinci yarıda bu sefer top gomis'deyken yaşandı. gomis bir sağa çekti bir sola çekti. hatta tosic düşe yazdı, gomis de şut şansı buldu.

yani defans olarak bakarsak gomis'le tosic kafa kafaya diyebiliriz. he ama hücum yönünden bakınca tosic gomisi kulağından tutup silkeledi dün. sonuç olarak tosic yazdı gomis baktı.*
  • 2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçında tam da önümde yaşanmış olaydır. galatasaraylıların öve öve bitiremediği, uğruna el ele tutuşup döne döne aleyna tilki şarkısı söylediği bafetimbi gomis, beşiktaş'ın forveti değil, orta sahası hiç değil, stoperi olan canımız ciğerimiz duşko tosiç tarafından aynı pozisyonda 3 kere üst üste, sokak ağzı ile "bakkala göndermek" tabir ettiğimiz harekete maruz kalması durumudur.

tribünden ben bile üzüldüm gomis'in haline. zaten o da sonradan sinirinden dolayı gidip tolgay'ı öldürmeye kalktı ama, neyse ki onu da beceremedi.
  • https://www.youtube.com/…pf4synpb0&feature=youtu.be

klasik beşiktaşlı abartmasına konu olan pozisyon bile diyemeyeceğimiz hücum pres yapan 1 adet santrafor ve topu kaptırmadan takım arkadaşına vermeye çalışan 1 adet stoper içeren olay. gomis'in ayağı kaymıyor, yere düşmüyor, beli bile bükülmüyor. zaten amacı top kapmak değil rahat oyun kurdurmamak.