• iyi oynamış beşiktaş. pek alışık değilim böyle futbola.
  • daha birkaç hafta önce ölmeden diri diri gömüyodunuz amonyum.. ama çabuk kalktık dikkat ederseniz.

keyif vermiş maçtır
  • neşeliyim ve normalde yazmayacaktım. ancak twitter'da futbol uzmanı gibi takılıp, hatta bazı futbol sitelerinde çalışan, başka takımlara detaylı analizler yapıp beşiktaş'ın nadiren lehine olan bir hakem kararı olduğunda, maç analizi yapmaktansa sadece bunu yazan yanlı ve taraflı hesaplar var ki çoğu da galatasaray'lı. ki ayrıca caner bence içeriden çevirdi topu ama velev ki dışarıdan, maçın kritik kararı bu mu?

bu hesaplara hadlerini bildirin sevgili beşiktaş'lılar.
  • kümeye doğru yol alan ve ligin dibine demir atmış g4yserinin kocası sivasspor'dan 4 yedikten sonra, sevgilisi beşiktaş'tan bir 4 daha yediği maçtır. artık yeni isimleride g4yseri olmuştur.
  • acaba abdullah avcı ile olabilir mi? sorusuna hala evet olur diyemediğim durum ben de devam ediyor. kanseri yenemedim galiba
  • şampiyonluk yürüyüşümüzün başladığı ve tüm diğer takımları korkudan titremesine sebep olan maç.

tam anlamı ile makina düzeninde oynuyoruz, bu uğurda avrupa ligini feda ettik ama, seneye şampiyonlar liginde bir çeyrek final ile telafi ederiz.

başkaları gibi 40 maçta bir galibiyet ve 10 maçta bir gol istatistiği ile avrupa’da oynamayız biz, çıkarız kartallar gibi avrupa’yı titretiriz.
  • bu maçla birlikte beşiktaş son 3 senede ki 2 aralık günlerinde renkleri sarı kırmızı olan takımlara karşı oynamış ve hepsinde de galip gelmiştir.
    (bkz: 2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı)
    (bkz: 2 aralık 2018 beşiktaş galatasaray maçı)
    (bkz: 2 aralık 2019 beşiktaş kayserispor maçı)
  • aha bu bjk yine babanız bjk moduna girmiş. naftalinler temizlenmiş ama bir koku var yine de...

durun bu sakin olun amk. kayseri'deki problemler çok büyük safhada. oyuncular sizinle oynarken bile sizi düşünmüyordu. adam parasının derdinde.

gerçi tinerci diye boşuna demiyorum. gene zıkkım şeyi koklamışlar. he yavrum he şampiyon olacaksınız.
  • aradım mamafih bulamadım. haberlerde şöyle bir ifade geçiyor:

"dördüncü golden sonra burak yılmaz taraftara oğuzhan özyakup'u gösterip ‘onun eseri’ gibi hareket etti. onu alkışlattı. caner erkin ise, "sana ne! bırak, ne diye taraftarla diyaloğa giriyorsun" gibisinden takım arkadaşına çıkışarak hareketinin gereksiz olduğu yolunda çıkıştı."

bir düzeltme yapmak istiyorum, caner erkin arkadaşına değil kaptanına çıkışmıştır. sonuçta burak kaptan olarak oğuzhan'ı alkışlatmıştır.
  • böyle devam etmeliyiz.sakatsız kartsız gidersek fikstür avantaji ile ilk yarıyı lider kapatırız.
hesabın var mı? giriş yap