şükela:  tümü | bugün
 • kayserispor maçı gösterge niteliğinde olmamakla beraber aşağıdaki konuları netleştirmiştir.
  sahamızda farklı bir gücümüz olduğunu
  oğuzhan'ın sert fauller yapıp rakibi durdurduğunu
  takımın nihayet rayına oturduğunu, süper lig için dorukhan'ın dönmesinin ve bir forvet daha alınmasının yeterli olabileceğini
  o golü yemeden maçın bitmesinin daha iyi olacağını,

  ayrıca kayserispor kalecisinin lig ortalamasının üstünde kaleci olduğunu, yediği gollerin çoğunda hatası olmadığınıda söylemek gerekli. refleksler o kadar iyi olmasa rahat 8-9 fark olurdu.
 • bu maç ölçü değil tabi ki. gerçi daha önce ne maçları veriyorduk favori olduğumuz orası ayrı. asıl gösterge kasimpasa ve malatya maçları olacak. oradaki oyuna göre gelecekten konuşabiliriz. henüz çok erken.

  elnenny atiba ikilisine allah zeval vermesin. amin.
 • takım son 5 maçını kazanmış son 7 maçta 19 puan toplamışken bunu 2 3 maç kazandı diye kemdince dalga geçen renkliler var. evet femerbahçeye bakıyoruz üst üste 3 galibyet alamamış bahsi geçen bu son 7 haftada ise 11 puan toplayabilmiş. galatasarayinda üst üste 3 galibiyeti yok ve son 7 maçında aldığı puan kardeşi gibi 11. ee şimdi aynı formu bu sarışınlar tutsa şampiyonluk moduna girmeyecekler miydi? birisi 18282 milyonluk takımız diye sezona başladı takım kevgire dönmüş durumda ömer jimmy adem emre gibi isimlerden medet umuyor, diğerinde alper potuk gibi bir bela kırklık emre sahada gelmiş bize burada cart curt boş konuşuyorlar.