şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • yüksek sabır gerektiren rezaletler silsilesinden başka bir şey değil. hakkını arayacaksın her şey elinde mevcut, gözünde kutu içini gösteren bir gözlük olmadığına göre madem servis gelip açacak kuracak deniyor bekliyorsunuz servis geliyor televizyon kırık çıkıyor. servis de tv kırık çıktı raporu veriyor, raporu gönderiyorsun kabul edilmiyor, gelde çıldırma.
  • 10 puan üzerinden rezalet gibi rezalet. hepsiburada'nın şovlarının sonuncusu. efsane cuma acayip salı süpersonik perşembe vallahi çok acayip pazar kampanyalarıyla insanları indirim yapmış gibi kandırıp satışlarını arttırma sahtekarlığını aştılar verdikleri hizmetin arkasında durmamak gibi daha da rezalet bir hale geldiler. karaktersiz bir markasın hepsiburada. sadece bu durum için eleştirmiyorum daha önce benden de göndermedikleri ürünün parasını alıp geri vermemek için 3 hafta direndiler. up up up arkadaşlar artık bu firmanın rezilliklerini ifşa etmek gerekiyor.
  • 10/10 rezalet.

müşteri, gelen tv'nin ambalajını yetkili servis gelmeden acamaz. yetkili servisin açtığı ambalajdan çıkan üründe ise cam kırık.

dolayısıyla bu iş müşterinin değil kargonun ya da gönderen firmanın sorunu. hangisinin sorunu olursa olsun,. müşteriyi ilgilendirmez. müşteri direkt tuketici hakem heyetine gitmelidir. orada kazanacağını düşünüyorum. haa olan hepsiburada'ya olur orası ayrı. bence hiç bu yola girmeden adamın zararını karşılasinlar.

bunları, şu başlığı acmış biri olarak yazıyorum. yani hepsiburada'ya gıcık olduğum falan düşünülmesin. aksine genelde tercih ederim hepsiburada'yı. hatta bugün telefon aldım, trendyol'da bir satıcı firmada 30 lira daha ucuz olmasına ragmen, satıcının hepsiburada olmasından dolayı telefonu hepsiburada'dan aldım.

(bkz: 26 kasım 2020 hepsiburada memnuniyeti)
  • rezalet gibi rezalet, 10/10.

yaptırımın olmadığı, halkın da koyun olduğu bir ülkede bunlar kaçınılmaz malesef. (rezalet sahibi arkadaşı tenzih ediyorum, olan böyle arada kalan, sinir harbi yaşayan arkadaşlara oluyor zaten.)

ne yapsın şimdi bu adam? her gün 5 kere hb’yı arayıp sinir hastası mı olsun?

5.000 küsur tl ye aldığı cihazdan mı vazgeçsin?

ya da dava açıp, 5 yıl sonuçlanmasını bekleyip 5 yılın sonunda mı gidip parasını alsın?

bu ülkede bu işler %100 şansa. gerçekten büyük sabır lazım. umarım en yakın zamanda sıkıntınız çözülür.
  • ilker baya baya sabırlı davranmış, geçmiş olsun umarım bu hatalarını düzeltirler.
  • aslında bu rezalete yol açan bir çok parametre var.

- sanal pazar yerleri bu tür olaylarda direkt iade alsa bu durumu istismar edecek tüketiciler
    - özensiz kargo firması çalışanları
    - dolandırıcı satıcılar

maalesef burası türkiye.
  • tamam olay rezalet ama binlerce liralık bir şeyi de internetten almayın. ülkedeki kargo şirketlerinin durumu da ortada, hepsiburada, trendyol gibi satıcıların durumu da ortada. 50-60 liralık kazak gömlek alıyoruz ama, 200 lira ucuza almak için bilmem kaç bin liralık şeyleri al-ma-yın! sonra böyle sözlük köşelerinde ağlarsınız.

çözülemesini ve kullanıcı arkadaşın zararının tazmin edilmesini dilediğim olay.
  • iş bilmeyen birilerinin eline düşmüş suser. benimde başıma aynı şey geldi bir adet mutfak için ucuz axen tv almıştım tv' yi 60 tl vererek servise açtırdım tv bozuk çıktı geri gönderdim paramı iade ettiler, eğer servise açtırmasaydım tv'yi çöpe atmam gerekecekti.
  • 5/10 rezalettir.

kusura bakmayın ama şu fotoğraftaki kutuyla gelen televizyonu teslim alıyorsanız hatalı hareketi siz yapmış oluyorsunuz. hepsiburada'nın böyle bir açığı istismar edecek bir tıynette olduğunu bilmeyen e-ticaret müşterisi yok. bu ne abi nasıl teslim aldın şu kutuyu ya: https://eksisozluk.com/img/bgfprll8

alırken bakacaksın darbe var mı yok mu. televizyon alıyorsun tişört değil.

gerçi ürünü alan arkadaş kendi gerizekalılığını zaten kabul etmiş.

edit: tabii ki tüketicinin yanındayım ve mağdur olmasını tabii ki istemem. bu kısmı yanlış anlaşılmasın. ama hepsiburada'dan darbeli kutuda led tv teslim alıyorsan da kendi dediğin üzere evet gerizekalısın.
  • 10/10 rezalet

yukarıdaki arkadaşı ciddiye almayın kardeşim. o kutunun üzerindeki sürtmeden dolayı kimse içindekinin kırık olup olmayacağını tahmin edemez. umarım kısa sürede çözüm sağlanır. amazon türkiye'ye geldiğinden beri amazon'dan ürün alıyorum. hepsiburada kullanıp kendinizi üzmeyin.
174 entry daha