şükela:  tümü | bugün
 • "her şey ürünü satana kadar" zihniyetiyle iş yapan bir diğer firmanın sebep olduğu rezalet.

  ülkemizde beyaz eşyasından arabasına, giyimden elektronik aletlere kadar satış sonrası hizmetler tamamen fiyasko, üç kağıtçılık.
  şansa bala iyi ürüne denk gelmeyip servis/değişim/iade sürecine girdin mi al eline bir kaya nerene dayarsan daya.
 • yanılmıyorsam tvlerin kurulumu yetkili servis tarafından yapılmalı.

  bu yüzden siz yaptınız diyebilirler.

  siz hiç sorun yokmuş gibi 14 günde koşulsuz şartsız iade hakkınızı kullanmak isteseydiniz keşke
 • yanlış bilmiyorsam tv alındığı zaman yetkili servisin kutusunu açması gerekiyor garanti vs için. buradaki yazar arkadaşımız için çok geç de diğer suserlar ve okuyucular için bir dipnot olsun. kutuyu servis açıp da o sorunu görünce yüklenip gitmesi gerekiyor siz o kağıtları imzalamadan bir sorumluluk almıyorsunuz. geçmiş olsun diliyorum.
 • yeni alinan televizyonlarda kutuyu yetkili servis gelip acar. eger musteri kendisi acarsa satici ve servis sorumluluk kabul etmez.

  "yetkili montaj servisi elemanlarına yaptırılmayan kurulum işlemleriniz garanti kapsamına girmemektedir." http://www.lg-yetkiliservis.com/…ili-montaj-servisi

  burada vatanbilgisayar urunun musteri tarafindan acildigini bilerek gonderin degiselim demisse o calisanin bilgi eksikli var demektir. cunku firmalar boyle durumlarda yetkili servisin degisim onayini gormek isterler. aksi halde islem yapmazlar.
 • yeni alınan televizyonun kutusunu servis açar. konu kilit.
 • benim de bildiğim kadarı ile televizyonu servisin kutusundan çıkartıp kurulumunu yapması gerekiyor. bu konuda başlık sahibi yazarın bir hak iddia edebileceğini sanmıyorum ama internet üzerinden alışveriş olması nedeniyle 14 gün içerisinde iade hakkını kullansa belki durumu kurtarabilirdi.
 • geçmiş olsun kutuyu siz acmayacaktiniz, servis açıp değişim istiyecekti.
 • kutuyu siz açmamalıydınız servis açmalıydı yazmayanları sikiyorlarmış.
 • internetten tv alma rahatlığını bir ben mi yadırgıyorum diye kendimi sorgulamama neden olmuş rezalet. işler bu noktaya geldikten sonra 54 gün boyunca telefon etmek yerine vatan bilgisayar'a gidilip, ufak çapta bir olay çıkarılarak daha kolay bir şekilde çözüme ulaştırılacağını düşünüyorum olayın.
 • ...kurulumda servis gerektiren ürünlerde ne yapmalıyım ?
  siparişiniz teslim aldıktan sonra size en yakın anlaşmalı servis veya yetkili servis ile irtibata geçerek ürününüzün kurulumunu yaptırabilirsiniz. özellikle almış olduğunuz televizyonların kurulumları, garanti süreçlerinin sağlıklı işleyebilmesi için yetkili servislerince yapılması gerekmektedir. televizyon aldığınız zaman kutuyu açmadan mutlaka yetkili servisi ile iletişime geçerek kurulum işlemini yaptırınız. kurulum bedeli gerektiren ürünlerde servis ve kurulum bedelleri vatan bilgisayar'a ait değildir...

  vatan bilgisayar sss.