şükela:  tümü | bugün
  • yazar olmak yada olmamak işte butun mesele bu
  • burda da mı ayrımcılık, adam kayırmacılık diye sorduran olaydır. ayıptır günahtır, olmamalıdır.
  • ben hep 2 yıl beklediğimden beni ilgilendirmeyen durum.
  • mümkün olandır.

ülkede bakanlık logolu fakslar ile sınavsız adam işe alınıyor, adamın şaşırdığı şeye bak.
  • sözlükte bile torpil dönüyor arkadaş bu neymiş ya.
  • 2 senedir çaylak olan ben daha 7121. sıralardayken daha 2 aylık adam yazar olmuş. adalet türkiye'de kadın ismidir.
  • sözlüğün de türkiye gibi idare edildiğinin bir göstergesi.
  • sözlük yönetiminin keyfinin kahyası olmadığının göstergesidir.
    ağlaşmanın bir anlamı yoktur. kimse bize "burada adalet var", "şunları yerine getirirsen yazar olursun", "hamili kart yakinimdir kartı getirmeden olmaz" filan demedi. kırın kazığınızı yazın. yazar olursunuz olmazsınız ne gam. 3 kişi okusa yeter.

okumazsa da onların kaybıdır ! egomu pompalar yazarım. kime ne !
  • istediklerini alsınlar istediklerini versinler beni ilgilendirmeyen olay.

bu arada iki yıldır üyeyim hala çaylak statüsünden çıkamadım, bu gidişle de çıkamıycam. hırs yok bende demek ki.
  • la olum ekmek kuyruğu mu bu. sırası gelen girsin içeri. nasıl bir düşünce içerisindesiniz.. gözlerine çarpanı ve emin olduklarını bir bir alıyorlar işte. işe girerken bile referans istiyorlar. siz sıra bana geldi gireyim derdindesiniz. banka mı olum bura. bankada bile bankanın müşterisiysen senden önce gelen müşteri olmayandan önce işlemini yapabiliyorsun. adaletin olması gerektiği yerlerde adalet olmadığı için insanlar saçma sapan yerlerde adalet diye haykırır hale gelmiş. yazık la.