şükela:  tümü | bugün
  • metrobüs'te bir götlük yer açan adamdır.. o yer için takla atan insanlar var..
  • hiç maaş almayıp fındık kadar ama sahip olmanın getirisi olarak edindikleri zengin kocişlerinin bamya pipisinden binlerce kat büyük araçlar içerisinde bir yandan rujunu tazeleyip bir yandan trafiğin amına koyan çakma sarı motorlara yeğlediğim grup tarafından gerçekleştirildiği öne sürülen eylem.

zengin olsanız ne olur karakteriniz üç kuruş etmezken.
  • muhtemelen arabalı erkek arayan kızlarımızın kadınlarımızın yüzünden böyle haltlar yiyen adamlardır.
  • size mi soracak kim ne kadar ucretle ne alacagini?

hepiniz abramovich, hepiniz zuckerberg zaten...

bazen burada ne ariyorum ben diyorum ya, ooff.
  • biraz daha para biriktirerek lüks araba alırsa trafik sorununu ortadan kaldıracak insandır çünkü düz arabalar dışındaki arabalar sıkışık trafikte uçmaktadırlar.
  • 2 bin tl maaşla insanların nasıl araba alabildiğini merak etmeme sebep olan sorun. ulan ben o kadar para ile tv playstation bir de bilgisayarı zor aldım 1 senedir, taksit ödemekten iflahım sikildi.
  • devletin beceriksizliğinden dolayı çözemediği sorunun hallini fakirlere yıkmaya çalışmaktır.
  • ülkeye maaşla arap alıp sosyal hayat sorunu yaratmak kadar kötü olmayan eylem.
  • trafik sorununu araba fazlaligina baglayacak kadar sig dusunen bir insanin ulasabilecegi bir sorun. oysa toplu tasimanin yeterliligi ve kalitesi, sehir ici yerlesimin duzenliligi gibi unsurlar saglandiginda bu konu basligi kendi kendini imha edecektir.