• metrobüs'te bir götlük yer açan adamdır.. o yer için takla atan insanlar var..
  • biraz daha para biriktirerek lüks araba alırsa trafik sorununu ortadan kaldıracak insandır çünkü düz arabalar dışındaki arabalar sıkışık trafikte uçmaktadırlar.
  • hiç maaş almayıp fındık kadar ama sahip olmanın getirisi olarak edindikleri zengin kocişlerinin bamya pipisinden binlerce kat büyük araçlar içerisinde bir yandan rujunu tazeleyip bir yandan trafiğin amına koyan çakma sarı motorlara yeğlediğim grup tarafından gerçekleştirildiği öne sürülen eylem.

zengin olsanız ne olur karakteriniz üç kuruş etmezken.
  • 2 bin tl maaşla insanların nasıl araba alabildiğini merak etmeme sebep olan sorun. ulan ben o kadar para ile tv playstation bir de bilgisayarı zor aldım 1 senedir, taksit ödemekten iflahım sikildi.
  • ülkeye maaşla arap alıp sosyal hayat sorunu yaratmak kadar kötü olmayan eylem.
  • servisi olan birisi zaten ayda en az 200 tl yakıt parası harcamaya can atmaz güzel çocuk diye cevaplanması gereken ifadedir. ulan servisim olsa zaten arabaya binmem.. ama otobüse karşı araba diyorsan veririm 200 tl binerim arabama.. otobüste tost olmam en azından veya otobüsle 1,5 saatte gittiğim yolu arabamla 20 dk alabiliyorsam neden arabaya binmeyeyim ki?.. ayrıca ister 10 binlik arabaya binerim ister 100 binlik arabaya.. kapitalizm böyle bir şey.. dünya'yı da kapitalizm yönettiğine göre..
  • size mi soracak kim ne kadar ucretle ne alacagini?

hepiniz abramovich, hepiniz zuckerberg zaten...

bazen burada ne ariyorum ben diyorum ya, ooff.
  • ibb trafik de çalışıp kıytırık uygulamayı bile doğru çalıştıramayanların açıklamasıdır. memlekette altyapı olsun yolların dibine konut avm yapılmasın denilecek yerde balık istifi gibi gidin size o bile fazla diyor adam.
hesabın var mı? giriş yap